25 czerwca, 2010

Afera w WORD Szczecin

Zwolnieni z Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego egzaminatorzy ciągną przed sąd pracy dyrektora Cezarego Tkaczyka. Procesy wygrywają, a ośrodek egzaminowania kierowców płaci im kilkunastotysięczne odszkodowania. Błędne decyzje kadrowe kosztowały już ponad 70 tys. zł.

Cezary Tkaczyk

Dyrektor zwalnia, WORD płaci

Zwolnieni z Wojewódzkiego Ośrodku Ruchu Drogowego w Szczecinie egzaminatorzy ciągną przed sąd pracy dyrektora Cezarego Tkaczyka. Procesy wygrywają, a WORD płaci im kilkunastotysięczne odszkodowania. Błędne decyzje kadrowe dyrektora kosztowały już ponad 70 tys. zł.

aresztowanie mężczyzny

Załatwiał prawko. Wpadł w ręce CBA

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali 51-letniego kierowcę zawodowego, który pośredniczył pomiędzy kursantami, a instruktorami i egzaminatorami w załatwieniu zdania egzaminu praktycznego na prawo jazdy.

aresztowanie mężczyzny przez policję

„Łowcy blach” w Krakowie

Prokuratura postawiła zarzuty kolejnemu policjantowi krakowskiej drogówki. To odprysk wielkiej korupcyjnej afery „łowców blach” – informuje „Dziennik Polski”.