Winfor ma filię w Warszawie – zobacz zdjęcia

WINFOR filia w Warszawie

Symulator jazdy w warunkach specjalnych, sklep i punkt obsługi klienta – to wszystko od lipca jest dostępne w warszawskiej placówce Winforu.

Uroczystość otwarcia odbyła się 25 czerwca w oddziale Winforu, który mieści się w biurowcu na ul. Ryżowej 49. Poprowadził ją znany wszystkim dziennikarz motoryzacyjny Włodzimierz Zientarski. W imieniu organizatorów przywitał on przybyłych na uroczystość gości, którymi w większości byli właściciele lokalnych ośrodków szkolących kierowców oraz przedstawiciele branżowych organizacji. Wspomniał on w słowach wstępu, że kierowcy, podobnie jak piloci, powinni mieć możliwość korzystania z nowoczesnych rozwiązań szkoleniowych. Po krótkim wprowadzeniu, głos zabrał Krzysztof Ledzion, przedstawiciel Ogólnopolskiego Stowarzyszenia KIROWCA.PL, który przedstawił gościom historię oraz podejmowane inicjatywy. Przy tej okazji przedstawiono gościom symulator jazdy w warunkach specjalnych, który tego samego dnia rozpoczął swoją działalność w warszawskiej placówce. – Prezentowany symulator służy wszystkim kierowcom, którzy chcą odbyć zajęcia z jazd w warunkach specjalnych podczas kursu kwalifikacji wstępnej – mówi Krzysztof Ledzion z KIEROWCY.PL. – Urządzeń tych jest już w Polsce pięć, a będzie jeszcze więcej. Jest to ekonomiczna i zarazem nowoczesna metoda szkolenia kierowców, która ma już olbrzymią rzeszę entuzjastów.

Początki i rozwój

W kolejnej części spotkania głos zabrał reprezentujący Winfor Rafał Matuszak. Przypomniał on zebranym o początkach istnienia wydawnictwa, o ogromie pracy, który został włożony w jego rozwój oraz w powstanie każdego produktu, który dziś jest oferowany klientom. Znakiem rozwoju jest m.in. właśnie warszawski oddział, gdzie oprócz spraw związanych z rezerwacją symulatora, można będzie dokonać zakupu wszystkich produktów oferowanych przez wydawcę. – Chcemy, aby dostęp do naszych produktów był możliwie jak najszerszy, stąd pomysł filii w centralnej Polsce – mówił Matuszak. – Oprócz możliwości zakupu towaru i złożenia zamówień można również zapoznać się ze specyfiką poszczególnych produktów, ich atutami i innowacyjnością.

Po wystąpieniach odbyło się uroczyste przecięcie wstęgi na symulatorze, którego dokonał Krzysztof Giżycki, członek zarządu Winforu oraz Maciej Matuszak, prezes KIEROWCY.PL. Wszyscy wznieśli toast za pomyślność przedsięwzięcia, do którego zaprosił wszystkich Zientarski.

Jak w rzeczywistości

Po części oficjalnej, nastąpiła prezentacja możliwości symulatora. Za kółkiem zasiadł Maciej Łuczak z OSK Donatex, który na oczach gości wykonywał szereg zadań na symulatorze. Wszystko uświetniały komentarze Włodzimierza Zientarskiego, który na koniec zapytał testera o wrażenia z jazdy. – Symulator doskonale oddaje sytuacje, na które możemy natknąć się na drodze. Jedno z zadań polegało na tym, że podczas jazdy na drogę wybiega dziecko, proszę mi wierzyć, że podnosi się adrenalina, mimo świadomości, że to wirtualna rzeczywistość.

Poza symulowanymi jazdami ciężarówką, dla gości dostępna była również galeria produktów Winforu, gdzie przez cały czas można było zasięgnąć informacji m.in. o SPS, czyli znany już wszystkim System Profesjonalnego Szkolenia, którego rodzina- jak się dowiedzieliśmy – powiększyła się ostatnio o SPS na kategorię A.

Organizatorzy podkreślali, że nie tylko w ramach uroczystości można zapoznać się z produktami Winforu oraz możliwościami symulatora. Goście otrzymali specjalne kupony na pół godziny darmowej jazdy na symulatorze, do wykorzystania w dogodnym terminie.

Podczas uroczystości odbył się również poczęstunek, podczas którego goście dyskutowali o prezentowanych produktach oraz chętnie pozowali do zdjęć w towarzystwie redaktora Zientarskeigo. Na zakończenie wszyscy zostali obdarowani upominkami. – Myślę, że nowy odział znacznie przyczyni się do rozpowszechniania wiedzy o nowoczesnych technologiach szkolenia kierowców, które staramy się promować i usprawni dystrybucję naszych produktów w regionie – Podsumował spotkanie Matuszak.

Jeszcze tego samego dnia Rafał Matuszak wraz z Krzysztofem Ledzionem byli również gośćmi „Antyradia”, gdzie o symulator i nowoczesne metody szkolenia wypytywali ich gospodarze audycji – Włodzimierz i Joanna Zientarscy.

Adres oddziału:

ul. Ryżowa 49
02-495 Warszawa
Tel./Fax:22 589 51 70

 

mp

 

 

3 komentarze do “Winfor ma filię w Warszawie – zobacz zdjęcia”

  1. Pingback: best cadbury chocolate bars​

  2. Pingback: lsm99.gdn

  3. Pingback: naakte tieten

Dodaj komentarz