Aplikacja Bizprawko.pl dla OSK: dostęp do kursów/ zawsze aktualna baza pytań (część 2)

biz.prawko.pl

Drugi fragment rozmowy na temat aplikacji bizprawko.pl z Maciejem Matuszakiem- Dyrektorem zarządzającym w e-kierowca.pl i Markiem Brzezińskim- Doradcą handlowym w e-kierowca.pl 

Powiedzcie mi proszę coś o kursach dostępnych w ramach aplikacji bizprawko.pl .

Cały mechanizm nauki oparty jest o e-learning. Kursant może sam, krok po kroku przerobić teorię i przygotować się do egzaminu teoretycznego. No i drugi moduł- testy. Testy oparte są o pełną bazę pytań egzaminacyjnych  WORDów. Kandydat na kierowcę może je przyswajać po kolei, idąc po modułach, pytanie po pytaniu, tak aby zapoznać się ze wszystkimi pytaniami, które są w bazie egzaminacyjnej. Ale także może przygotować sobie i przejść przez próbny egzamin, dokładnie na tych samych zasadach, według których będzie zdawał egzamin państwowy.  To jest nowatorskie rozwiązanie  dzięki któremu kursant podchodzi do egzaminu próbnego na swojej aplikacji. Przekazuje te informacje do swojego OSK, ośrodek może dzięki temu określić, czy kursant robi postępy.

Z punktu widzenia ośrodka bardzo korzystną funkcją jest możliwość wejścia w profil kursanta, któremu został przekazany dostęp i sprawdzenie czy określony kursant pracuje z materiałem. Jeśli ośrodek zobaczy, np. po dwóch miesiącach przeprowadzonej teorii, że kursant wykonał 80-90 egzaminów próbnych i zdał z nich 60-70, może w oczywisty sposób stwierdzić w oparciu o jednoznaczne przesłanki, że kursant pracował z materiałem i jest przygotowany aby zdać egzamin teoretyczny.

I dzięki temu właśnie, gdy taki kursant przyjdzie do OSK  „po zakończeniu teorii” i ośrodek będzie chciał przeprowadzić z nim egzamin teoretyczny, będzie mógł łatwo podejrzeć, czy kursant zdał ostatni egzamin próbny i czy jest gotowy do przystąpienia do egzaminu.

Bazy danych materiałów dydaktycznych mają to do siebie, że mogą być błyskawicznie aktualizowane.  Że nie trzeba przechodzić całego procesu publikacji. Czy podobnie jest z kursami dostępnymi na bizprawko? 

Przede wszystkim zdecydowanie łatwiej jest przeprowadzić taką aktualizację. Jeśli cokolwiek zmienia się w WORDach, a z perspektywy ostatnich miesięcy obserwujemy tendencję raczej do usuwania pytań z oficjalnej bazy egzaminacyjnej niż dodawania nowych,  warto aby kursanci mieli błyskawiczny dostęp do takiej aktualizacji i nie uczyli się pytań zbędnych. Trzeba pamiętać, że znaczna część  pytań jest do siebie stosunkowo podobna, więc im bardziej baza będzie dzięki temu bardziej aktualna, przejrzysta, tym  kursant lepiej się przygotuje.

Po prostu, w oczywisty sposób ważne jest aby kursant uczył się na zawsze aktualnym produkcie.

Wiem, że bizprawko.pl  jest bardzo rozwojowe z punktu widzenia  przygotowywanych funkcjonalności, bo poza marketingiem ośrodka i merytoryczną treścią kursów koncentrujecie się także na rozwoju możliwości usprawnienie pracy ośrodka. 

Tak- w pierwszym etapie, do jesieni uruchomimy kalendarz, tak aby kursanci mogli sobie sami rezerwować jazdy. Zarówno nasi kursanci, jak i osoby z zewnątrz, które będą chciały wykupić godziny dodatkowe. Chcemy do tego podpiąć płatności elektroniczne, tak aby kursant mógł natychmiast wykonać płatność, zamiast np. wpłacać pieniądze w sekretariacie. Zautomatyzuje to proces i ułatwi rozliczenia z kursantami.

Pierwsza część rozmowy dostępna jest tutaj: LINK

 

 

 

1 komentarz do “Aplikacja Bizprawko.pl dla OSK: dostęp do kursów/ zawsze aktualna baza pytań (część 2)”

  1. Pingback: รับแพ็คสินค้า

Dodaj komentarz