Zmiany w ustawie do pierwszego czytania

dziennik ustaw rzeczypospolitej polskiej

W czwartek 12 grudnia sejmowa komisja infrastruktury zajmie się projektem zmiany ustawy o kierujących pojazdami.

Od godziny 9.30 posłowie z komisji infrastruktury przystąpią do pierwszego czytania projektu, który dotyczy on m.in. wprowadzenia obowiązku wyboru jednolitego dla wszystkich WORD-ów systemu teleinformatycznego i przywrócenia odpowiedzialności merytorycznej ministra za treści zawarte w pytaniach egzaminacyjnych.

W załączniku pełna treść projektu:

 

Wasze komentarze (8)

  1. Trzeba być jołopem ,pisząc ustawę w której mówi się o egzaminie państwowym a pytania są prywatne co za debile pisali ustawę chyba że myśleli perspektywicznie żeby mieć robotę bo trzeba będzie nowelizować i nikomu jeszcze za to nie spadł włos z głowy Polska głupotą i bezmyślnością stoi na potwierdzenie słów czy jest taka nowa ustawa która nie wymaga nowelizacji a wszędzie są potężne sztaby i działy prawnicze ,buble prawne uważają za sukces pokazując jaka władza jest mądra i dobra dla ludzi
  2. Pomijając kwestię systemów WORD. Ustalono co zrobić z instruktorem, który nie dostarczył zaświadczenia o warsztatach w terminie (interpretacje urzędników były chwilami śmieszne). I chyba najważniejsze dla zdających (i po części dla Nas) zapisy lub też ich brak. Mianowicie: próg punktowy nie ruszony i baza pytań tajna (inaczej może, nie jest informacją jawną w myśl rozumienia przepisów, czyli tajna)... Większość nie jest rozgrywką dotykającą bezpośrednio ośrodki, no może SuperOSK z warsztatami...
  3. Jak to jest baza ,pytań jest niby tajna nawet dyr. WORD który jest niby właścicielem niema do niej dostępu a oficjalnie publikowana jest w wielu wydawnictwach w postaci płyt i książek i jest ogólnie dostępne Ciekawe czy PWPW i ITS uzyskały zgodę od WORD-ów czyli właścicieli na publikację i czy podzieliły się zyskiem.?

Dodaj komentarz

Call Now Button
  • Brak produktów w koszyku.