Od wczoraj Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Piotrkowie Trybunalskim przeprowadza egzaminy praktyczne na kat. B na nowych samochodach, czyli citroenach C3. W Szczecinie nowe toyoty yaris pojawią się 1 grudnia.

W przypadku piotrkowskiego WORD-u, podstawienie aut nie oznacza automatycznego pożegnania się ze starymi samochodami. Póki co egzaminy są prowadzone zarówno na toyotach yaris, jak i citroenach C3.


Jeżeli chodzi natomiast o ośrodek w Szczecinie, całkowita wymiana pojazdów nastąpi 1 grudnia. Czyli hyundaie i20 będą wykorzystywane jeszcze tylko do końca tego miesiąca. Potem kandydaci na kierowców przesiądą się do nowych toyot yaris.


WORD w Piotrkowie Trybunalskim kupił 17 citroenów C3 za 395 zł brutto. Jednak diler, który wygrał przetarg, zobowiązał się do odkupienia starych toyot yaris za 459 tys. zł. Wychodzi na to, że WORD zarobi na tym przetargu 64 tys. zł! Z kolei ośrodek w Szczecinie zakupił 20 nowych toyot yaris za 778 tys. zł


jaz

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0