Zmarł Ryszard Kubisiak

Szczere wyrazy współczucia rodzinie składa redakcja miesięcznika „Szkoła Jazdy”.

Ryszard Kubisiak był w środowisku związanym ze szkoleniem kierowców postacią nietuzinkową. To jeden z pomysłodawców powstania Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców, członek komitetu założycielskiego OIGOSK. Przez wiele lat szefował oddziałowi izby w Gdańsku.

Jego przyjaciele podkreślają, że był przede wszystkim szczerym i uczciwym kolegą…

Ryszard Kubisiak zmarł wczoraj.

red

 

4 komentarze do “Zmarł Ryszard Kubisiak”

  1. Środowisko ,które reprezentował będzie pamiętało jego zaangażowanie i upór z jakim starał się zwrócić uwagę na obecną sytuację OSK. Rodzinie i najbliższym szczere wyrazy współczucia.Wojciech Szemetyłło

  2. Pingback: niches youtube

Dodaj komentarz