Aktualności Zmarł Jacek Pok

Szczere wyrazy współczucia rodzinie składa zespół spółki e-kierowca oraz redakcja miesięcznika „Szkoła Jazdy”.

Jacek Pok był szefem zachodniopomorskiej drogówki, potem współtworzył Akademię Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, która zajmuje się wykonywaniem ekspertyz sądowych, wycen pojazdów, kosztorysów naprawy samochodów, analiz, opinii z zakresu medycyny sądowej oraz rzeczoznawstwa w niemal wszystkich dziedzinach związanych z motoryzacją. Z analiz firmy korzysta m.in. resort transportu i sejmowe komisje.


Pok pracował jako wykładowca akademicki, instruktor nauki jazdy, był biegłym sądowym w zakresie techniczno-kryminalistycznej rekonstrukcji wypadków i kolizji drogowych, inżynierii ruchu drogowego, współpracował z wydawnictwem Winfor, pisał felietony dla „Szkoły Jazdy”.


Zmarł nagle. Miał 59 lat.


 


red

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0