Zdasz egzamin w Warszawie? Dostaniesz wyprawkę

ruszaj w drogę

W Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Warszawie rozpoczęła się akcja “Wyprawka młodego kierowcy”. Każdy, kto pomyślnie zda egzamin na prawo jazdy, może odebrać broszurę edukacyjną. Patronat honorowy nad kampanią objęła Krajowa Rada Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, a jej inicjatorem jest firma Goodyear.

– Goodyear od lat angażuje się w działania na rzecz bezpieczeństwa. W tym roku, wspólnie z naszymi partnerami, postanowiliśmy wesprzeć osoby, które dopiero zostały kierowcami. Wierzymy, że ta akcja zachęci ich do dalszego doskonalenia umiejętności, ponieważ uzyskanie uprawnień do kierowania to dopiero początek drogi – tłumaczy Melania Popiel, dyrektor ds. komunikacji Grupy Goodyear Polska.

Zasady akcji są proste. Każdy, kto pomyślnie zda egzamin na prawo jazdy, może odebrać broszurę edukacyjną „Ruszaj w drogę”. Zebrano w niej najważniejsze porady ekspertów na temat bezpiecznej jazdy, właściwego przygotowania kierowcy i samochodu do drogi, a także w przejrzysty sposób opisano zasady udzielania pierwszej pomocy. Broszura powstała przy współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Warszawie.

Dopełnieniem broszury są gadżety oraz konkurs, w którym młodzi kierowcy mogą wygrać komplet opon. “Wyprawka młodego kierowcy” to pilotażowa edycja programu zainicjowanego przez firmę Goodyear.

jaz

Wasze komentarze (2)

    • A ja dałbym bilet na zachód bo są tak wyszkoleni że nie są potrzebne im broszury, kursy doszkalające, dostali wszystko co jest najlepsze np. programy szkoleniowe, system egzaminowania, doskonałe testy, bezpieczeństwo na drogach itp. niech idą w świat i rozsławiają wiedzę i daleko-wzroczność naszych specjalistów i urzędników a Polska z nich niech będzie dumna tak jak Pan Prezydent Komorowski ze swoich dokonań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Brak produktów w koszyku.