Zaskakująca zmiana w bydgoskim WORD-zie

WORD Bydgoszcz

Zarząd województwa kujawsko-pomorskiego odwołał ze stanowiska dyrektora WORD-u w Bydgoszczy Tadeusza Kondrusiewicza. Co ciekawe, pełnienie obowiązków szefa ośrodka zostało powierzone Markowi Staszczykowi, który…  jest dyrektorem WORD-u w Toruniu – informuje lokalny oddział “Gazety Wyborczej”.

Czarne chmury nad Kondrusiewiczem zbierały się już od jakiegoś czasu. Sporo mówiło się o zwalnianiu swoich zastępców – Tadeusza Błażejewskiego oraz Antoniego Tokarczuka. Tego ostatniego bezprawnie. Tak orzekł sąd, który nakazał przywrócić Tokarczuka do pracy.

Jakie jednak są powody odwołania Kondrusiewicza – nie wiadomo. Zaskakuje także decyzja o powierzeniu obowiązków dyrektora szefowi sąsiadującego z Bydgoszczą WORD-u w Toruniu. Czyżby była to pierwszy krok na drodze do połączenia tych dwóch ośrodków?

Cały czas czekamy na odpowiedź biura prasowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Jeśli tylko ją otrzymamy, natychmiast pojawi się na naszej stronie internetowej.

jaz

 

Wasze komentarze (4)

  1. WORD-Y szkodliwe instytucje działające anytspolecznie w jednej lidze z US i ZUS działające przeciwko obywateli swojego Państwa. Do tego dyrektorzy z nadania partyjnego taka przechowalnia trzeciego garnituru partii którzy nawet do sejmików wojewódzkich się nie dostali
  2. Należało mu się. Tak słabego dyrektora i nie przygotowanego do tej funkcji nie ma chyba w żadnym WORD w Polsce. Do tego zmarnotrawił tyle pieniędzy publicznych. Pytanie czemu tak długo pozwolono temu nieudacznikowi być dyrektorem ????
    • oo to może jakieś czanse na Odział terenowy będą większe :-) ? A tak na serio do WORD y nadają się tylko do likwidacji...PO partia oszczędności... jakby nie można było wykonywać egzaminowania tak jak to w UE jest robione:przychodzi urzędnik starostwa/urzędu miasta i egzaminuje..a u nas rozpasane marmurowe królestwa z dziadkami emerytami z MSW.
      • Jaki dziadkami. W WORDach są już ich dzieci czterdziestoparu letni emeryci z policji lub wojska. W WORDach PRLem długo jeszcze będzie śmierdziało.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Brak produktów w koszyku.