Zarząd województwa kujawsko-pomorskiego odwołał ze stanowiska dyrektora WORD-u w Bydgoszczy Tadeusza Kondrusiewicza. Co ciekawe, pełnienie obowiązków szefa ośrodka zostało powierzone Markowi Staszczykowi, który...  jest dyrektorem WORD-u w Toruniu - informuje lokalny oddział "Gazety Wyborczej".

Czarne chmury nad Kondrusiewiczem zbierały się już od jakiegoś czasu. Sporo mówiło się o zwalnianiu swoich zastępców - Tadeusza Błażejewskiego oraz Antoniego Tokarczuka. Tego ostatniego bezprawnie. Tak orzekł sąd, który nakazał przywrócić Tokarczuka do pracy.


Jakie jednak są powody odwołania Kondrusiewicza - nie wiadomo. Zaskakuje także decyzja o powierzeniu obowiązków dyrektora szefowi sąsiadującego z Bydgoszczą WORD-u w Toruniu. Czyżby była to pierwszy krok na drodze do połączenia tych dwóch ośrodków?


Cały czas czekamy na odpowiedź biura prasowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Jeśli tylko ją otrzymamy, natychmiast pojawi się na naszej stronie internetowej.


jaz


 

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0