Zalany MORD w Krakowie – zobacz zdjęcia

Zalany MORD w Krakowie

Wisła zalała plac manewrocy i wdarła się do budynku Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego przy ul. Nowohuckiej.

Z powodu powodzi dyrektor MORD-u odwołał wszystkie zaplanowane egzaminy. Przerwa trwał od 18 do 24 maja. Ośrodek wznowił już działalność, ale cały czas nie działają telefony stacjonarne. Osoby, którym przepadły egzaminy, będą musiały zapisać się ponownie (oczywiście bez ponoszenia dodatkowych kosztów). MORD przewiduje krótkie terminy zapisów. Informacje w sprawie egzaminów będą udzielane w Biurze Obsługi Klienta, a także pod numerem telefonu komórkowego 660 730 625 od godz. 8 do 20 (do czasu uruchomienia telefonów stacjonarnych).

mur

2 komentarze do “Zalany MORD w Krakowie – zobacz zdjęcia”

  1. Pingback: ทีเด็ดฟุตบอล

Dodaj komentarz