WORD w Radomiu chce kupić 26 pojazdów. Hyundaie zostaną sprzedane

Hyundai

Radomski WORD szykuje się do wymiany samochodów wykorzystywanych do egzaminów na kategorię B. O tym, na jakich pojazdach już wkrótce będą jeździć kandydaci na kierowców, dowiemy się zapewne w maju.

W ogłoszeniu o zamówieniu jest mowa o 25 pojazdach przystosowanych i spełniających wymagania do prowadzenia egzaminów na prawo jazdy kategorii B oraz jednym samochodzie mającym być wykorzystywanym do celów służbowych. WORD w Radomiu zamierza na ten cel przeznaczyć prawie 1,4 mln zł netto. Jednak wymaga także, żeby oferenci odkupili, jako formę częściowego rozliczenia, 24 używanych samochodów osobowych (hyundai i20). Za jaką cenę?  Za prawie 473 tys. zł.

Jak czytamy w ogłoszeniu, „pojazdy przeznaczone do prowadzenia egzaminów na prawo jazdy kategorii B muszą być jednej marki, typu, modelu i wersji wyposażenia oraz koloru”.

Otwarcie ofert planowane jest na 8 maja.

jaz

6 komentarzy do “WORD w Radomiu chce kupić 26 pojazdów. Hyundaie zostaną sprzedane”

  1. Po co przetarg ? Wiadomo kto wygra. KIA do perfekcji opanowała Damping szkoda że tylko dla WORD a kierują się myślą że straty odbiją na OSK cenami i serwisem. Podejrzewam iż kija będzie jedynym oferentem na samoch. osob. Konkurencja przećwiczyła ten nieopłacalny interes i swoje wie. Ja pytam dla czego tak jest ? Państwowa firma ostoja praworządności i transparentności jakim ma być WORD kupuje autka z wadą prawną wiedząc też że koszt zakupu poniesie chlebodawca jakim jest OSK dając tym samym kolejny dowód i przykład współpracy i że OSK ma go w głębokim poważaniu, Ostrzegam że jak wszystko tak i to jest do czasu.Zostaniecie z pałacami ,placami, ODTJ i samochodami co już się dzieje

  2. Praktycznie prawie wszyscy zainteresowani zgadzamy się ,że ta patologia wynikająca z ustawy o zamówieniach publicznych powinna być już dawno usunięta.Tylko powszechny i równo prawny udział samochodów szkoleniowych OSK w obsłudze egzaminów może stworzyć sytuację w której to sprzedawcy samochodów zaczną zabiegać o względy potencjalnych nabywców.

Dodaj komentarz