Radomski WORD szykuje się do wymiany samochodów wykorzystywanych do egzaminów na kategorię B. O tym, na jakich pojazdach już wkrótce będą jeździć kandydaci na kierowców, dowiemy się zapewne w maju.

W ogłoszeniu o zamówieniu jest mowa o 25 pojazdach przystosowanych i spełniających wymagania do prowadzenia egzaminów na prawo jazdy kategorii B oraz jednym samochodzie mającym być wykorzystywanym do celów służbowych. WORD w Radomiu zamierza na ten cel przeznaczyć prawie 1,4 mln zł netto. Jednak wymaga także, żeby oferenci odkupili, jako formę częściowego rozliczenia, 24 używanych samochodów osobowych (hyundai i20). Za jaką cenę?  Za prawie 473 tys. zł.


Jak czytamy w ogłoszeniu, „pojazdy przeznaczone do prowadzenia egzaminów na prawo jazdy kategorii B muszą być jednej marki, typu, modelu i wersji wyposażenia oraz koloru”.


Otwarcie ofert planowane jest na 8 maja.


jaz

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0