WORD w Krośnie wymienia samochody. Jedyny diler zaproponował… kię rio

Kia rio

W przetargu na zakup nowych aut przeznaczonych do egzaminowania na kat. B w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Krośnie wystartowała tylko jedna firma. Jest to diler oferujący nową kię rio.

Przetarg został ogłoszony pod koniec sierpnia. Chodzi o zakup 12 pojazdów przeznaczonych do egzaminowania na kat. B. Dodatkowo zamawiający, czyli WORD w Krośnie, chciał sprzedać wykonawcy swoje wysłużone auta, czyli suzuki swift.

W przetargu wystartowała tylko jedna firma. Jest to diler Auto Complex, który zaoferował kię rio. Zaproponowana przez niego cena za 12 samochodów to 780 tys. zł. Jednak należy od tego odliczyć prawie 289 tys. zł, bo tyle będzie kosztował wykonawcę wykup 12 sztuk suzuki swift.

Samochody mają trafić do WORD-u najpóźniej w połowie listopada. Z takiego rozwiązania na pewno szczęśliwi nie są właściciele OSK. Dlaczego? Bo mogą napotkać na podobne problemy, jak szkoły jazdy z Wielkopolski i Pomorza. Na kię rio trzeba tam czekać nawet kilka miesięcy, auta bardzo szybko się psują.

Jakub Ziębka

13 komentarzy do “WORD w Krośnie wymienia samochody. Jedyny diler zaproponował… kię rio”

  1. Janie jesteś młodym człowiekiem ja starym i doświadczonym instruktorem pamiętający czasy PRL i powiem Ci ,że w wyśmiewanym przez ciebie PRL-u było lepiej, nie było tak wielu idiotyzmów i głupoty co dzieje się obecnie nie było częstych zmian prawa itp tym właśnie różni się miniony okres od czasów obecnych dla tego nierozumiem twojej krytyki ,co wolisz lepiej czy gorzej?

  1. Prawidłowe myślenie. U mnie w miejscowości jest „ośrodek” co cenę za kurs ma 1200 zł i jeszcze jakieś godziny w gratisie gdzie dookoła wszyscy mają cenę 1700 zł. Oczywiście jeździ złomem w którym już trzy razy wymieniał silnik ale nie kupi nowego auta bo kasy brak , tylko szykanuje inne ośrodki aby udawać że jest najlepszy. Kursant na szczęście nie jest głupi i tak kończy się patologiczny ośrodek. Wymiana aut to dobra sprawa. Tylko nieudacznik stwierdzi inaczej.

    1. Sraczki dostaniecie od tego RIO. Good look. Kiedy ten cyrk z autami się skończy? Widać dobra zmiana nie dotarła do PJ, no chyba ze sam Prezes będzie chciał lejce zrobić wtedy zobaczy jakie tu patologie panują.

   1. Dilerzy odnotowali minimalny zysk a WORD-y nie są już tak atrakcyjne niema oferentów i z czego wybierać, będzie tylko gorzej dla WORD , kamerki robią swoje, czekam na moment w którym WORD nie będzie miał żadnego oferenta i co bidule wtedy zrobią? życzę sobie oby ten czas rychło nastąpił ,może wtedy zacznie się partnerstwo.

   2. Pingback: ufabtb

   3. Pingback: this website

   4. Pingback: บอลยูโร 2024

   5. Pingback: auto swiper

Dodaj komentarz