WORD w Kaliszu pozbywa się aut. Jedne oddaje, inne sprzedaje

Dziewięć aut, które jeszcze niedawno służyły do przeprowadzania egzaminów na kategorię B, oddał strażakom z jednostek działających z południowej części Wielkopolski WORD w Kaliszu. Trzy kolejne zamierza sprzedać. Ceny wahają się od 15,8 do 16,2 tys. zł.

Kilka miesięcy temu Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Kaliszu zmienił auta, na których przeprowadzane są egzaminy na kategorię B. Renault clio zastąpiły kie rio. Teraz ośrodek egzaminacyjny pozbywa się francuskich samochodów. Część oddał już strażakom, inne zamierza sprzedać.

Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej otrzymały dziewięć pojazdów. Chodzi o OSP Krotoszyn, OSP Słupia pod Kępnem, OSP Kalisz Dobrzec, OSP Chocz, OSP Jaraczewo, OSP Skarszew, OSP Boczków, OSP Lipe oraz OSP Grabów nad Prosną. Uroczyste wręczenie im aut odbyło się 21 lipca.

W WORD-zie zostało jeszcze siedem francuskich pojazdów. Cztery z nich również mają zostać przekazane, ale jeszcze nie wiadomo komu. Z kolei trzy renault clio zostały wystawione na sprzedaż. Mogą je kupić osoby prywatne, firmy czy instytucje. Cena za jeden samochód waha się od 15,8 do 16,2 tys. zł. Auta zostały wyprodukowane w 2012 roku i zjeździły od 25 do 49 tys. km.

Jakub Ziębka

Zdjęcie: OSP Chocz

5 komentarzy do “WORD w Kaliszu pozbywa się aut. Jedne oddaje, inne sprzedaje”

  1. Pingback: Medicijnen bestellen zonder recept bij Benu apotheek vervanger gevestigd in Nijmegen

  2. Pingback: ห้องพักรายวัน คู้บอน

Dodaj komentarz