WORD: poznaj oprogramowanie PWPW

W części wojewódzkich ośrodkach ruchu drogowego rozpoczął się tzw. program pilotażowy oprogramowania autorstwa Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. W jednym z Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego udało nam się zobaczyć, jak wygląda oprogramowanie na bieżącym etapie prac.

Minister Sławomir Nowak w piśmie z 13 stycznia wskazuje oprogramowanie autorstwa Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych, jako właściwe do przeprowadzenia części teoretycznej egzaminu na prawo jazdy oraz do obsługi procesu egzaminowania kandydatów na kierowców.

O walorach i brakach nowej aplikacji przeczytasz już w marcowym wydaniu miesięcznika „Szkoła Jazdy”.

mp

 

5 komentarzy do “WORD: poznaj oprogramowanie PWPW”

  1. Pingback: ozempic comprar sin receta, comprar ozempic online, ozempic comprar, comprar ozempic

  2. Pingback: my link

Dodaj komentarz