Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Słupsku 21 lutego wprowadził ankiety badające poziom satysfakcji klientów WORD Słupsk.

- Państwa opinia będzie dla nas niezwykle cenna i pomocna - mówi Zbigniew Wiczkowski, dyrektor WORD-u. - Może wykazać słabe i mocne strony funkcjonowania jednostki, zasugerować ewentualne zmiany w przebiegu pracy, poznać państwa oczekiwania w stosunku do WORD-u oraz wysłuchać opinii i rad dotyczących pracy i działalności WORD.


Jak informuje WORD, ankiety są w pełni anonimowe, dobrowolne. Ocenić można będzie jakość usług świadczonych przez poszczególne komórki organizacyjne ośrodka. Ankiety można wypełnić w siedzibie WORD, jak również wydrukować ze strony i dostarczyć osobiście.


mp


 

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0