WORD bada zadowolenie klientów

nauka jazdy

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Słupsku 21 lutego wprowadził ankiety badające poziom satysfakcji klientów WORD Słupsk.

– Państwa opinia będzie dla nas niezwykle cenna i pomocna – mówi Zbigniew Wiczkowski, dyrektor WORD-u. – Może wykazać słabe i mocne strony funkcjonowania jednostki, zasugerować ewentualne zmiany w przebiegu pracy, poznać państwa oczekiwania w stosunku do WORD-u oraz wysłuchać opinii i rad dotyczących pracy i działalności WORD.

Jak informuje WORD, ankiety są w pełni anonimowe, dobrowolne. Ocenić można będzie jakość usług świadczonych przez poszczególne komórki organizacyjne ośrodka. Ankiety można wypełnić w siedzibie WORD, jak również wydrukować ze strony i dostarczyć osobiście.

mp

 

1 komentarz do “WORD bada zadowolenie klientów”

Dodaj komentarz