Wesołych świąt!

Wesołych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia oraz samych szczęśliwych chwil w zbliżającym się 2017 roku życzy zespół redakcyjny miesięcznika “Szkoła Jazdy”!

Szanowni Czytelnicy, spędźcie te święta w taki sposób, żebyście mogli naładować akumulatory i wypoczęci wrócili do swojej codziennej pracy! Nie zapomnijcie także o godnym pożegnaniu 2016 roku, będąc ufnymi, że ten 2017 będzie dla Was jeszcze lepszy!

Wasze komentarze (1)

  1. Dziękuję. Od dwóch dni silnik mi nie gaśnie, a 2 nie wchodzi zamiast 4, i nie mam już w sobie przemożnej chęci powrotu do "L". Widocznie ma to być rzeczywiście dobry rok na drodze :) Wesołych Świąt, Redakcjo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Brak produktów w koszyku.