- Jestem instruktorem z wieloletnim stażem, uważam, że warsztaty to nowe doświadczenia i możliwość wymiany informacji o sposobach wykorzystywania wiedzy w szkoleniu - uważa Eugeniusz Matuszak, uczestnik szkolenia organizowanego 6,7 i 8 września przez Super OSK Mikrus.

Co o obowiązkowych warsztatach sądzą inni instruktorzy?


- Rewelacja. Warsztaty uświadomiły ile czeka mnie nauki - podkreśla Małgorzata Smyka.


- Mam dokładnie takie same zdanie jak Małgosia. Jazda z instruktorem techniki jazdy to nowe doświadczenie, które będę starała się wykorzystać w szkoleniu - dodaje Wioletta Reszkowska.


- Od wielu lat prowadzę własne OSK i po wprowadzeniu w ustawie o kierujących pojazdami zapisu o warsztatach dla instruktorów byłem negatywnie ustosunkowany o potrzebie trzydniowego szkolenia. Jednak widzę, że istnieje potrzeba organizowania takiego szkolenia.


 red


 

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0