Bądź bliżej aktualnych przepisów z miesięcznikiem „Szkoła Jazdy”. Już w styczniowym numerze dodatek specjalny: Wykaz aktów wykonawczych do ustawy Prawo o ruchu drogowym.

- Częste zmiany przepisów powodują, że nie zawsze wiemy o wejściu w życie kolejnych zmian - mówi Antoni Kluczyński naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu w Starostwie Powiatowym w Prudniku, który przygotował dla wykaz. - Wiedza o tym, które regulacje obowiązują, gdzie je szybko znaleźć, decyduje o jakości i efektywności pracy wielu z nas.


Kierując się tymi przesłankami, przygotowaliśmy dla naszych czytelników aktualny na dzień1 stycznia 2011 roku kompletny wykaz aktów wykonawczych do ustawy prawo o ruchu drogowym, który powinien znaleźć się w biblioteczce każdego właściciela osk. W kolejnym numerze zamieścimy wykaz wszystkich aktów wykonawczych do ustawy o transporcie drogowym.


To nie wszystko. Zachęcamy również wszystkich właścicieli OSK do dzielenia się wiedzą z zatrudnionymi przez siebie instruktorami. W tym celu przygotowaliśmy specjalną ofertę. Przy zamówieniach na prenumeratę złożonych jeszcze w tym miesiącu, za każdy dodatkowy egzemplarz miesięcznika zapłacisz jedynie 25 zł/rok.


Więcej informacji w serwisie szkola-jazdy.pl


red.


 

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0