Uwaga: Superdodatek dla szkoleniowców

miesięcznik " Szkoła jazdy "

Bądź bliżej aktualnych przepisów z miesięcznikiem „Szkoła Jazdy”. Już w styczniowym numerze dodatek specjalny: Wykaz aktów wykonawczych do ustawy Prawo o ruchu drogowym.

– Częste zmiany przepisów powodują, że nie zawsze wiemy o wejściu w życie kolejnych zmian – mówi Antoni Kluczyński naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu w Starostwie Powiatowym w Prudniku, który przygotował dla wykaz. – Wiedza o tym, które regulacje obowiązują, gdzie je szybko znaleźć, decyduje o jakości i efektywności pracy wielu z nas.

Kierując się tymi przesłankami, przygotowaliśmy dla naszych czytelników aktualny na dzień1 stycznia 2011 roku kompletny wykaz aktów wykonawczych do ustawy prawo o ruchu drogowym, który powinien znaleźć się w biblioteczce każdego właściciela osk. W kolejnym numerze zamieścimy wykaz wszystkich aktów wykonawczych do ustawy o transporcie drogowym.

To nie wszystko. Zachęcamy również wszystkich właścicieli OSK do dzielenia się wiedzą z zatrudnionymi przez siebie instruktorami. W tym celu przygotowaliśmy specjalną ofertę. Przy zamówieniach na prenumeratę złożonych jeszcze w tym miesiącu, za każdy dodatkowy egzemplarz miesięcznika zapłacisz jedynie 25 zł/rok.

Więcej informacji w serwisie szkola-jazdy.pl

red.

 

3 komentarze do “Uwaga: Superdodatek dla szkoleniowców”

  1. Pingback: รถขนของชลบุรี

  2. Pingback: sidegra

Dodaj komentarz