Uwaga: Komunikat w sprawie kursów dla instruktorów techniki jazdy

ogłoszenie SZKOŁA INSTRUKTORÓW INFORMUJE

Przestrzegamy przed firmami podszywającymi się pod prowadzoną przez nas działalność i wprowadzającymi w błąd potencjalnych uczestników szkoleń oraz egzaminów państwowych.

HigH – mgr inż. Marcin Kukawka
Szkoła Instruktorów
ul. Chwaliszewo 76, 61?104 Poznań
www.szkolainstruktorow.pl

 

KOMUNIKAT

W ostatnim czasie dociera do nas wiele ofert dotyczących odbycia kursu dla kandydatów na instruktorów techniki jazdy. Bardzo często ich treść jest tak skonstruowana, że osoby zainteresowane nabyciem uprawnień instruktora techniki jazdy są wprowadzane w błąd np. co do miejsca prowadzenia szkolenia. „Szkoła Instruktorów” jako JEDYNA w Polsce organizuje kursy przygotowujące dla kandydatów na instruktorów techniki jazdy w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy „Rajder” (tam również odbywają się egzaminy państwowe).

Od kilku lat współpracujemy w tym zakresie z ODTJ w Toruniu. Nasza działalność oparta jest o umowę NA WYŁĄCZNOŚĆ w zakresie prowadzenia kursów dla kandydatów na instruktorów techniki jazdy w Toruniu. Ze względu na fakt, iż obiekt ODTJ „Rajder” jest wynajmowany również do przeprowadzania egzaminów państwowych w zakresie kat. A,B,C,CE i D udział w organizowanym przez nas kursie daje możliwość zapoznania się z infrastrukturą tego obiektu, na którym komisja powoływana przez Wojewodę kujawskopomorskiego organizuje egzaminy państwowe. Marginalnie należy zaznaczyć, że w czasie kursu wynajmujemy sprzęt identyczny z tym, który wykorzystywany jest do przeprowadzenia egzaminu państwowego dla kandydatów na instruktorów techniki jazdy. Prosimy o rozwagę w podejmowaniu decyzji o wyborze miejsca odbywania kursu.

Poniżej w kilku punktach opis zasad organizowanego przez nas szkolenia:

1. Szkolenie odbywa się w z góry określonym terminie (najbliższe od 5 września 2011r.); całość zajęć w Toruniu na obiekcie ODTJ Rajder. W czasie szkolenia podstawiamy sprzęt oraz zapewniamy kadrę dydaktyczną – specjalistów, którzy m.in. brali udział w opracowywaniu zagadnień egzaminacyjnych

2. Każdy uczestnik otrzymuje umowę uczestnictwa w kursie, która gwarantuje mu prawidłowy przebieg szkolenia. Nie jesteśmy firmą anonimową stworzoną tylko w celu prowadzenia takich kursów!

3. Jako jedyni w Polsce posiadamy AKREDYTACJĘ KURATORIUM OŚWIATY na kurs dla instruktorów techniki jazdy, a nasz program szkolenia został opracowany i sprawdzony przez ekspertów z branży

4. Po ukończeniu szkolenia wydajemy stosowne zaświadczenia o ukończeniu szkolenia, oczywiście wystawiamy również faktury VAT.

5. Wyszkoliliśmy już ponad 150 osób na przestrzeni dwóch lat z czego większość uzyskała uprawnienia po egzaminie państwowym prowadzonym na terenie ODTJ „Rajder” w Toruniu.

 

Korespondencję prosimy kierować na adres: HigH – Szkoła Jazdy, 61?104 Poznań, ul. Chwaliszewo 76.

 

Poznań, dnia 2011?07?14

 

Firma HigH – mgr inż. Marcin Kukawka jest wpisana do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz

pod nr 12830 z siedzibą w 62?020 Swarzędz, os. E. Raczyńskiego 5/2.

——————

OGŁOSZENIE PŁATNE

3 komentarze do “Uwaga: Komunikat w sprawie kursów dla instruktorów techniki jazdy”

  1. Pingback: เน็ต ais รายวัน

  2. Pingback: Buy Caluanie Muelear Oxidize Australia

Dodaj komentarz