Tusk odwołał wiceministra transportu

Może mieć to związek z oceną rządu przez premiera. Donald Tusk niedawno spotkał się ze Sławomirem Nowakiem i dokonał podsumowania dotychczasowych osiągnięć ministra transportu, budownictwa i gospodarki morskiej – poinformował Rynekinfrastruktury.pl. Decyzja o odwołaniu Radosława Stępnia, który odpowiadał za rozbudowę infrastruktury drogowej została podjęta 28 lutego.

Gdy powoływano nowy gabinet media nie wróżyły Radosławowi Stępniowi długiej kariery w ministerstwie. Szef rządu nie przepadał za wiceministrem, głównie z powodu niedotrzymania terminu budowy autostrady A1, o który Stępień się zakładał – podaje Rynekinfrastruktury.pl.

 

10 komentarzy do “Tusk odwołał wiceministra transportu”

 1. Skoro Premier Tusk wysoko ocenił Ministra Nowaka to chyba go lubi i da mu szanse na dobre funkcjonowanie Ministerstwa. Będzie to możliwe jeżeli usunie z niego takich nieudaczników i szalbierzy jak wiceminister Jarmuziewicz i dyrektor Bogdanowicz. Do 19 stycznia czasu niewiele. Potrzebni są ludzie, którzy mają wiedzę otwarte głowy, potrafią współpracować z rzeczywistymi przedstawicielami środowisk na co dzień realizujących zadania regulowane przez ustawę o kierujących pojazdami.

  1. Mój wniosek o zwolnienie p. Bogdanowicza, stał się uchwała ZDS PFSSK, a więc wszystkich członków naszej federacji. I co? Prezes Szymański był zobowiązany do podpisów i realizacji przyjętych uchwał. Nie
   wywiązał się z zadań nałożonych przez Zjazd Delegatów. Wraz z Bogdanowiczem winien odejść pan Jarmuziewicz, który odpowiedzią na pismo posła w imieniu szkoleniowców, całkowicie zlekceważył branżę.
   Nie ustaniemy w walce o wyrzucenie tych panów.

    1. Podobno szykują się niedługo spore zmiany w federacji. Część osób ma już dość pobłażliwej polityki wobec „kolegów” z ministerstwa. Dlaczego inni walczą o swoje, a w federacji tylko słychać, że czegoś się nie da..

     1. Ciekawe, czy zmiany w federacji naprawde nastapia. cos mam watpliwosci…

    2. Pingback: a knockout post

    3. Pingback: casinos not on gamstop

    4. Pingback: youtube niches

Dodaj komentarz