W poniedziałek kierujący szkoleniową elką 18-latek zjechał nagle na przeciwny pas ruchu, a prowadzony przez niego pojazd zderzył się czołowo z ciężarowym MAN-em z naczepą. Niestety, zarówno on, jak i kandydat na kierowcę, który siedział na tylnym siedzeniu, zginęli na miejscu.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 17 w miejscowości Święte (powiat świecki), na drodze krajowej nr 91. Kierujący toyotą yaris 18-letni kursant z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, prowadzony przez niego pojazd zderzył się czołowo z ciężarowym MAN-em z naczepą.


W wyniku zdarzenia na miejscu zginęło dwóch mężczyzn jadących osobowym autem. Chodzi o dwóch kursantów. Z kolei 42-letni instruktor z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierujący TIR-em nie odniósł obrażeń, był trzeźwy.


Mundurowi zabezpieczyli na miejscu ślady, zebrali relacje świadków. Okoliczności zdarzenia zostaną wyjaśnione w toku prowadzonego w tej sprawie śledztwa.


jaz

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0