Toyoty zastępują fiaty. Kursanci są zadowoleni

samochód szkoleniowy

Wygląda na to, że wymiana floty w gdańskim PORD-zie była dobrym rozwiązaniem. Toyoty yaris, które powoli zastępują fiaty punto cieszą się wśród kursantów dużą popularnością – informuje Dziennik Bałtycki.

Przetarg na dostarczenie nowych aut rozpisał PORD. Pierwsze nowe auta, czyli toyoty yaris piojawiły się na egzaminach w tym tygodniu. Na razie po Gdańsku jeżdżą trzy takie samochody, po Gdyni – dwa. Kolejne pojawią się w marcu.

Póki nie zostanie wymieniona cała folota, osoby zdające egzamin kategorii B mogą wybierać z jakiego auta chcą skorzystać. Zdecydowanie większą popularnością cieszą się toyoty.

2 komentarze do “Toyoty zastępują fiaty. Kursanci są zadowoleni”

  1. Pingback: ทีเด็ดบอลเต็ง 1 ตัว อย่างไรให้เข้าเล่นๆ ตามโปร โบนัสฟรีล่าสุด

Dodaj komentarz