Toyota wspiera szkolenia

Pięć tysięcy podręczników na kat. B przekaże współpracującym ośrodkom firma Inter Car Nowak, małopolski diler samochodów marki Toyota.

Jak poinformował nas Tomasz Fryc, przedstawiciel dilera: – Pomysł zrodził się pod koniec ubiegłego roku, kiedy to firma Inter Car Nowak chciała jeszcze bardziej wzmocnić współpracę z małopolskimi ośrodkami szkolenia kierowców. Już od 2008 roku, po przystąpieniu dilera do programu Toyoty dla szkół nauki jazdy, firma oferuje dla małopolskich OSK bardzo atrakcyjną ofertę zakupu samochodów, ich finansowania, ubezpieczenia oraz serwisowania. Kilka tygodni temu, za pośrednictwem współpracujących z nami szkół jazdy, rozpoczęliśmy przekazywanie uczestnikom kursów na prawo jazdy zestawów firmy Winfor o nazwie „Podręcznik kursanta”. Działania promocyjne kierujemy przede wszystkim do kursantów. Wiemy, że po zdobyciu prawa jazdy często wybierają oni markę i model samochodu, którym uczyli się jeździć.

Kursanci i ośrodki zyskają

Podręczniki, które firma przy wsparciu sponsorów zakupiła w wydawnictwie Winfor, są aktualnie rozdawane kursantom w szkołach jazdy, które swoje samochody szkoleniowe nabyły u małopolskiego dilera. Zyskają na tym zarówno kursanci, jak i same ośrodki. Pierwszym przede wszystkim obniży to koszty szkolenia, drugim natomiast pomoże w pozyskaniu nowych klientów.

– Ośrodków, którym przekazujemy podręczniki, jest około sześćdziesiąt, z taką liczbą szkół jazdy prowadzimy dzisiaj zacieśnioną współpracę – mówi przedstawiciel Inter Car Nowak. – Liczba przekazywanych książek jest proporcjonalna do liczby zakupionych u nas samochodów.

Już wiadomo, że najwięcej ich otrzyma OBZG LOK Kraków, który zakupił u małopolskiego dilera kilkanaście samochodów. – Na dzień dzisiejszy dostaliśmy dwieście podręczników. Bardzo dobrze oceniamy ten pomysł – komentuje Rafał Resil, specjalista do spraw szkoleń krakowskiego LOK-u. – Oferując pomoce naukowe w cenie szkolenia, jesteśmy w stanie nieco ulżyć kursantom w tych ciężkich czasach.

Darmowe godziny i doskonalenie techniki

Wszyscy kursanci, którzy otrzymają podręczniki, będą mogli również wziąć udział w specjalnym konkursie. – Dwanaście wylosowanych osób otrzyma po trzy dodatkowe godziny jazd doszkalających do wykorzystania przed egzaminem – zachęca przedstawiciel dilera. – Godziny te będą zrealizowane na toyocie yaris z zamontowanym monitoringiem. Kursanci otrzymają płytę DVD z nagraniem trasy, gdzie będą mogli przeanalizować swoje zachowanie za kierownicą samochodu.

To jednak nie wszystko. Dla trzech osób ufundowany zostanie również kurs doskonalenia techniki jazdy w jednym z ODTJ-otów. – Myślę, że kursanci będą zainteresowani tą propozycją – mówi Resil. – Szczególnie że wygrani nie będą musieli ponosić tu żadnych kosztów. Uważam, że jest to jak najbardziej pozytywna akcja.

Czy dilerzy innych marek pójdą za przykładem małopolskiego przedsiębiorcy? Przekonamy się w wkrótce.

mp

 

4 komentarze do “Toyota wspiera szkolenia”

  1. Pingback: ข้อมูลของ บริษัท GAMING WORLD

  2. Pingback: จำนำโรเล็กซ์

Dodaj komentarz