Teoria, praktyka i … pierwsza pomoc. Dojdzie kolejny egzamin?

pierwsza pomoc

Takiej zmiany w ustawie o kierujących pojazdami domagają się posłowie z zespołu ds. bezpieczeństwa ruchu drogowego – donosi „Dziennik Gazeta Prawna”. 

– Według tej koncepcji kandydat na kierowcę będzie musiał przejść oprócz egzaminu teoretycznego i praktycznego z jazdy także praktyczny egzamin sprawdzający z technik udzielania pierwszej pomocy – zdradza „Dziennikowi Gazecie Prawnej” Adam Jasiński, ekspert parlamentarnego zespołu opracowującego nowelizację.

Umiejętności udzielania pierwszej pomocy mają oceniać ratownicy medyczni. 

4 komentarze do “Teoria, praktyka i … pierwsza pomoc. Dojdzie kolejny egzamin?”

  1. Ja jeszcze mam szereg pomysłów
    które mogły by mieć wpływ na bezpieczeństwo jazdy i miało bezpośedni
    wpływ na spadek wypadkowości. Na egzaminie należy uwzględnić co najmniej 4-ro godzinną jazdę w warunkach pozamiejskich, jazdę w nocy, jazdę w trudnych warunkach atmosferycznych, mgła deszcz, gołoleć itp, wrócić ponownie do rozszeżonego placu manewrowego, jazda po autostradzie jak myślicie czy to jest mądre ? pytam więc dalej a te nowe wynalazki z ministerstwa i posłów są mądre
    ale jeżeli nie możecie znaleść sensownej odpowiedżi, to popatczcie jak szkolą w innych krajach i nie wymyślajcie kolejnych bzdur , już najwyższy czas zejść z obłoków i stanąć na ziemi przecież to wszystko robione za pieniądze padatników a za błędy nikt nie płaci, nie zawsze musimy być liderem bo wszyscy
    się śmieją

  2. Pingback: review

Dodaj komentarz