Szkoła Jazdy nr 11/2010 (59)

Zapoznaj się z zawartością aktualnego numeru miesięcznika „Szkoła Jazdy” nr 11/2010 (59)

W listopadowym numerze:
Za nami ostatnie posiedzenie podkomisji, gdzie pośpiesznie zakończono pracę nad projektem ustawy o kierujących .Mimo obietnic premiera o stawianiu na jakość przygotowywanych ustaw, już widać, że nie udało się ich dotrzymać przy pracy nad tą najważniejszą dla branży szkoleniowej.
Instruktor techniki jazdy – sposób na wyjście z kryzysu, więcej pieniędzy i rozszerzenie oferty ośrodka. O szczegółach zwianych z uzyskaniem takich uprawnień opowiada Sebastian Wesołowski z toruńskiego ODTJ-otu.
Relacja z jubileuszu Dolnoślązaków. Stowarzyszenie Instruktorów Kształcenia Kierowców we Wrocławiu skończyło 15 lat.
Ciąg dalszy sprawy instruktora ze Zduńskiej Woli oskarżonego o sfałszowanie dokumentów i wyłudzenie pieniędzy od kursantów. – To my zostaliśmy oszukani, a nie instruktor – mówią kursanci.
VAT tylko dla dużych. Przedstawiamy interpretację propozycji rządu, z której wynika, że 23-procentowy podatek od towarów i usług zostaną objęte OSK, które w 2011 roku przekroczą limit przychodu w wysokości 150 tys. zł.
Zarządzanie prędkością w obszarach zabudowanych – cz. III.
Jazda z Gwiazdą. Tym razem w naszym cyklu prezentujemy sylwetkę Zbigniewa Wodeckiego. A w tle pobrzmiewa jego ponadczasowy przebój „Chałupy Welcom To”.
Trzy osoby zabite i osiem rannych w wypadkach spowodowanych przez kierowców w podeszłym wieku. Na nowo rozgorzała dyskusja o konieczności poddawania badaniom lekarskim kierowców powyżej 60. roku życia.
Kim są nasi kursanci? Najczęściej klient szkoły nauki jazdy ma od 25 do 34 lat i jest… kobietą! Połowa wszystkich kursantów nie ukończyła jeszcze 35. roku życia.

2 komentarze do “Szkoła Jazdy nr 11/2010 (59)”

  1. Pingback: เครื่องสำอางค์เกาหลี

  2. Pingback: บาคาร่า lsm99

Dodaj komentarz