Szkoła Jazdy nr 04/2013 (88)

Zapoznaj się z zawartością najnowszego numeru miesięcznika „Szkoła Jazdy” nr 04/2013 (88).

ITS w defensywie
Już siedem WORD-ów zdecydowało się na odstąpienie od umowy z ITS/Sygnity. Czy na tym się skończy?
Branżowcy walczą o swoje
Gdańsk, Zielona Góra i Piła – to miasta, gdzie szkoleniowcy postanowili wyjść na ulicę, aby wykrzyczeń, co myślą o ustawie o kierujących.
Federacja pęka?
Ostatni zjazd delegatów PFSSK zamienił się w druzgocącą krytykę kierownictwa organizacji. Sprawdź, dlaczego do tego doszło.
Pierwsi chętni na e-learning
Wywiad z pierwszą kursantką, która w jednym z Super OSK skorzystała ze szkolenie metodą e-learningową.
MikroWORD-y coraz bliżej
Dalsze losy projektu zmian, który umożliwi tworzenie WORD-ów w mniejszych miastach.
Czy zawsze będziemy ogrywani?
Na to pytanie odpowiada Eugeniusz Kubiś w swoim felietonie.
Wstęp do techniki prowadzenia autem
Co jest celem szkolenia w ODTJ-ach?
Droga przez mękę
Co powinien zrobić cudzoziemiec, gdy chce uczyć się jeździć w Polsce?
Opel Adam
Sprawdzamy, co ma pod maską najmniejszy model Opla
Zarządzanie OSK
Jak administrować ośrodkiem w kryzysie? Mamy na to odpowiedź
Czarna magia
Wszystko, co powinieneś wiedzieć o oponach.
CBA zawiadamia prokuraturę
CEPIK na celowniku.
Jazda z gwiazdą
Rozmowa z aktorem Jackiem Borkowskim o jego miłości do klasycznych aut.
Moja bitwa o plac
Marcin Zygmunt opowiada, jak poważnym problemem może być znalezienie dla ośrodka dobrego placu manewrowego.
Idzie nowe!
Optymistyczny felieton Wojciecha Szemetyłło.
Oprócz tego znajdziecie tradycyjnie wiele przydatnych informacji z życia branży szkolenia kierowców.