Szklarski do starostw: udostępnijcie nam profil [dokument]

Szef Krajowego Stowarzyszenia Dyrektorów WORD Andrzej Szklarski wystosował do wszystkich starostw powiatowych pismo, w którym prosi o udostępnienie wojewódzkim ośrodkom ruchu drogowego profili kandydatów na kierowcę.

Wszystko po to, żeby sprawdzić, czy oferowany przez ITS system dla WORD-ów jest kompatybilny z tym mającym działać w starostwach.W przypadku PWPW jest to oczywiste. Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych odpowiada przecież za tzw. profil kandydata na kierowcę.

Testy systemów informatycznych dla WORD-ów będą prowazone jeszcze w tym miesiącu. Wybór tymczasowego oferenta (ma udostępnić swoje rozwiązanie na rok) nastąpi najprawdopodobniej na początku grudnia.

 

jaz

 

10 komentarzy do “Szklarski do starostw: udostępnijcie nam profil [dokument]”

  1. Problem w tym że oprogramowanie do zarządzania profilem kursanta w starostwach jest autorstwa PWPW, które celowo nie zrobiło takiej funkcjonalności aby mieć monopol na wszystko. WORDy teraz chca pomóc dla ITS bo ten pewnie chce mniejsze pieniądze za program do egzaminowania, ale nie ma możliwości połączenia się z oprogramowaniem w Starostwach więc się do niczego nie nadaje – paranoja – a czasu coraz mniej.

   1. To po co Sygnity/ITS robi swoj PKK zamiast dogadac sie z PwPw? Z milosci do,WORDów? Przespali rozporzadzenia i teraz wmawiaja starostwom, ze przez nich wordy nie beda dzialac. To jest dopiero paranoja.

  2. Jest fajnie:) Panowie, czym się przejmujecie? jakie ciśnienie? Ciśnienie to mają Wordy, bo jak nie to opr od Nowaka za kolejne przesunięcie terminu. My jesteśmy skazani na PWPW- dlatego robi objazd bo starostwach.

  3. Na pewno wszystkie starostwa i urzędy miast 19.01.2013 ruszą z PKK i udostępnią WORD-om możliwość dwukierunkowego przekazywania danych bo już pierwsze starostwa otrzymały do podpisania umowy na instalacje oprogramowania PWPW w wersji testowej. A do testowania to można sobie kupić króliki a nie wypisywać dyrdymały pod adresem starostów – oprogramowanie użytkowane w starostwach od 19.01.2013 spełni wszystkie wymagania, pytanie czy oprogramowanie użytkowane w tych niektórych nabzdyczonych WORD-ach i większości poobrażanych OSK je spełni ?

  4. Pingback: https://www.kirklandreporter.com/reviews/phenq-reviews-fake-or-legit-what-do-customers-say-important-warning-before-buy/

  5. Pingback: jarisakti

  6. Pingback: turkey tail mushroom capsules uk

  7. Pingback: 누누티비

Dodaj komentarz