Styczeń Nr 01/2010 (49)

WORDY CHCĄ BYĆ CORAZ LEPSZE. Już nie tylko ośrodki szkolenia kierowców walczą o klienta, od pewnego czasu robią to również WORD-y. O przyczynach tego stanu rzeczy, potrzebach zmian oraz bolączkach branży rozmawiamy z Urszulą Łukaszewicz, wicedyrektorką Małopolskiego Ośrodka Ruchu Drogowego, który wytoczył w tej batalii dość spore działa.

KOLEJNE PODEJŚCIE DO PROJEKTU
Rządowy projekt ustawy o osobach kierujących pojazdami wreszcie opuścił ministerialne szuflady i trafił do parlamentu. Na razie – nieoficjalnie. Jolanta Misiak z sejmowej Komisji Infrastruktury liczy jednak na szybkie pierwsze czytanie projektu – jeszcze w styczniu 2010 roku.
NOWE PRAWO JAZDY – KATEGORIE AM I A2
Siedemnastego listopada 2009 roku Rada Ministrów przyjęła założenia do projektu ustawy o kierujących pojazdami. Zmiany mogą wejść w życie w 2010 roku. Założenia przewidują m.in. stworzenie nowych kategorii prawa jazdy: AM i A2.
ODLICZANIE NA SKRZYŻOWANIU
Co zrobić, by auta, głównie nauki jazdy, ruszały szybciej ze skrzyżowania i w czasie, kiedy pali się zielone światło, mogło przejechać więcej samochodów? Drogowcy testują zegary odmierzające czas, jaki pozostał do zmiany świateł na sygnalizatorze.

2 komentarze do “Styczeń Nr 01/2010 (49)”

  1. Pingback: paito pengeluaran HK

  2. Pingback: เพิ่มติดตาม

Dodaj komentarz