Spotkajmy się na forum

zgoda

„Szkoła Jazdy” uruchomiła forum dyskusyjne dla instruktorów i właścicieli szkół jazdy służące ciekawym dyskusjom, ważnym tematom i luźnej rozmowie.

– Chcemy, by forum stało się miejscem nieskrępowanej wymiany myśli dla branżowców – mówi Maciej Piaszczyński, zastępca redaktora naczelnego „Szkoły Jazdy”. – Będzie tu można dyskutować o ważnych tematach, którymi obecnie żyje środowisko. A jak wszyscy wiemy, dzieje się wiele. Forum przeznaczone jest zarówno dla właścicieli ośrodków szkolenia kierowców, jak i instruktorów. Liczymy na szczególne zainteresowanie osób, które na co dzień aktywnie działają w branży, czyli członków stowarzyszeń ośrodków szkolenia kierowców i ich prezesów. Mamy nadzieję, że powstanie forum zmobilizuje osoby, które mają ciekawe pomysły i wiele do powiedzenia, ale brakuje im odwagi lub chęci, by podzielić się swoimi przemyśleniami.

Fora dyskusyjne są obecnie bardzo popularną formą w internecie. Dyskusje odbywają się w działach tematycznych, w których użytkownicy zakładają wątki, składające się z różnych wiadomości, zwanych też postami. Forum „Szkoły Jazdy” będzie wielotematyczne. W dziale „Szkoła Jazdy” będzie można zgłosić uwagi dotyczące serwisu www.szkola-jazdy.pl oraz podyskutować o aktualnym numerze miesięcznika. W dziale „Szkolenia” znajdą się tematy dotyczące pojazdów egzaminacyjnych, przepisów oraz sytuacji na drodze. Najbardziej rozbudowany będzie dział „Fora regionalne”. Znajdą się tu poddziały dla wszystkich 20 stowarzyszeń OSK działających w Polsce. Instruktorzy i właściciele będą mogli dyskutować na wszelkie tematy i o wszystkich problemach dotyczących ich regionu.

Jak zostać forumowiczem i wziąć udział w dyskusji? Nie jest to trudne. W pierwszej kolejności trzeba wejść na stronę www.szkola-jazdy.pl/forum i zarejestrować się. W tym celu należy wybrać nazwę użytkownika (którą będziemy się posługiwać) oraz hasło do swojego konta. Na podany podczas rejestracji adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie założenia konta. Forumowicz (po zalogowaniu) może bez ograniczeń brać udział w dyskusjach oraz rozpoczynać nowe wątki tematyczne.

red.

 

Wasze komentarze (6)

  1. Brawo, inicjatywa i fakt utworzenia forum, daje możliwości wymianę poglądów na wszystkie tematy naszej branży. Jestem ciekaw, jak to będzie przebiegać.
  2. Forum pokaże ile, jak i CZY instruktorzy chcą coś zrobić w swojej branży....a może lubią tylko ponarzekać i to koniec ich zaangażowania :) To się okaże...
    • No właśnie panowie instruktorzy odwagi, wyrzućcie swoje problemy na forum a nie tylko we własnych pieleszach
  3. W Gdańsku prezes stowarzyszenia P Kubisiak "tańczy" tak jak mu zagra dyrektor PORD-u i dba o swój interes a nie ointeres wszystkich OSK.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Brak produktów w koszyku.