Skarga na ministra. Za brak konsultacji

Sławomir Nowak

Na posiedzeniu Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu zapowiedziano, że do premiera Tuska wpłynie skarga na ministra Nowaka. Chodzi o podpisanie rozporządzeń bez konsultacji – informuje Polska Agencja Prasowa. 

Dotyczy to trzech aktów prawnych dotyczących uzyskiwania uprawnień przez instruktorów i wykładowców, kontroli ośrodków szkolenia kierowców, sposobu tworzenia i nadawania numeru ewidencyjnego OSK. Samorządowcy dostali je do konsultacji po tym, jak zostały już podpisane.

– Dlatego przygotujemy specjalne pismo w tej sprawie do pana premiera i zażądamy wyjaśnień, dlaczego projekty rozporządzeń są wcześniej podpisywane, a później dawane do konsultacji Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu – mówił PAP Mariusz Poznański, członek komisji.

Poznański dodał, że jest to niezgodne z prawem oraz zdarza się nie po raz pierwszy.

red

 

13 komentarzy do “Skarga na ministra. Za brak konsultacji”

 1. Całą tą ustawę trzeba do kosza razem z rządem PO! Już nigdy na nich nie zagłosuje, bo wcale nie liczyli się ze swoimi wyborcami, nie pomogły prośby,groźby więc pomogą wybory.. Odpłacimy im za tą wspaniałą ustawę, z harmonogramami, dodatkowymi kosztami i NIBY SUPER OSK, ktore ma 25% zdawalności ma mnie uczyć jak moj OSK ma prawie 50% na kat. B?!? tylko dlatego że są bagaci i mają w garażu autobus i cięzarówkę za milion?

  1. Kogo obchodzą wybory? Co Ci po wyborach jak Twój biznes ich niedoczeka?
   Zresztą kto ma te wybory wygrać??
   Wygra je PO niestety, bo w Polsce brak dla nich alternatywy. Ustawę trzeba było uwalić, albo w Sejmie albo w Trybunale, tylko w Polsce jak zwykle wszyscy dużo mówią, a nic nie robią bojąc się wyjść ze skorupki.

 2. Poczekaj jeszcze trochę a TUSK sprowadzi Cię na ziemię i będzież żył w nowym lepszym kraju ZIELONA WYSPA instruktorzy Nauki Jazdy będą jego pierwszymi OBYWATELAMI Podaje swoje konto 000000000 przyjmuję zapisy.

 3. Pingback: https://www.postandcourier.com/sponsored/phenq-reviews-does-this-diet-pill-actually-work/article_1cdbfb1a-395f-11ee-9d97-33c51303c959.html

 4. Pingback: ราคาบอลวันนี้

 5. Pingback: รับทำ Google Ads

Dodaj komentarz