Sensacja! Powstała nowa organizacja branżowa

„Autoszkoły Razem” – tak nazywa się nowa organizacja branżowa, która powstała w wyniku połączenia PFSSK, OIGOSK, LOK, PIGOSK.

Decyzja zapadła dziś rano przed posiedzeniem komisji zajmującej się nowelizacją ustawy o kierujących. Stało się to podczas spotkania liderów wszystkich organizacji. Z nieoficjalnych informacji wynika, że prezesów ma być 4. Każdy z nich odpowiadać ma za inny pion związany ze szkoleniem kierowców.

Prezesi przedstawili główne postulaty. Są nimi: likwidacja WORD-ów i Super OSK, przejęcie egzaminów państwowych na prawo jazdy.

red

9 komentarzy do “Sensacja! Powstała nowa organizacja branżowa”

1. Już widzę Stencla, który dzieli się prezesurą z 3 innymi Panami 😉 Żart stulecia! Udany! Bo jak sobie wyobrażę Pana Prezesa muszącego się tłumaczyć przed innymi, to śmiech mi oddychać nie pozwala. Jezu jeszcze więcej członków do okiełznania i w razie innych poglądów do wywalenia – jak on by to zniósł! Oczy mi łzami ze śmiechu zajszły. Ta wizja lepsza od „Rejsu”, czy „Misia” hłe hłe hłe

2. Pingback: Learn More