Samochód dla psa służbowego

policjant

Zobacz, jak wygląda samochód, którym jeździ pies służbowy.

27 maja Komenda Powiatowa Policji w Poddębicach wzbogaciła się o radiowóz specjalnie przystosowany do przewozu psa służbowego. Samochód został przekazany przez Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi. W pojeździe zamontowano specjalną klatkę, która zabezpiecza transport dwóch psów w czasie pełnionej służby. Radiowóz będzie wykorzystywany podczas pełnienia służby przez przewodnika psa na terenie powiatu poddębickiego.

 

Zobacz zdjęcia, które przekazała KWP w Łodzi

 

Wasze komentarze (1)

  1. koszmarnie wygląda - blacha i kraty !! Czym strasznym zasłużył sobie funkcjonariusz na czterech łapach na takie traktowanie? A co na zakrętach? Miota się po tej blaszanej pułapce i kaleczy łapy? Albo nie wszystko zobaczyłam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Call Now Button
  • Brak produktów w koszyku.