Rzeszowianie mają dość elek

kobieta prowadząca samochód

Mieszkańcy ul. Bałuckiego w Rzeszowie narzekają, że elki wjeżdzają na ich podjazdy i smrodzą. Poza tym jest ich za dużo, jeżdzą nawet w sobotę i niedzielę. Tamtejszy radny przygotowuje oficjalne wystąpienie do WORD-u o zmianę tras egzaminacyjnych – donosi rzeszowski oddział “Gazety Wyborczej”.

Radny Sławomir Gołąb już w tej sprawie interweniował. Dlatego WORD w Rzeszowie o całej sprawie wie.

– Takie skargi co pewien czas wpływają do nas od mieszkańców osiedli: Staromieście, Tysiąclecia, Krakowska Południe, Baranówka. Zdajemy sobie sprawę, że samochodów egzaminacyjnych i tych, w których szkoleni są kierowcy, w pewnych częściach Rzeszowa jest więcej niż w innych – mówi “Gazecie Wyborczej” Robert Drozd, egzaminator nadzorujący z rzeszowskiego WORD.

Jednocześnie tłumaczy, że WORD mieści się w takim, a nie innym miejscu, więc egzaminatorzy i szkoły nauki jazdy korzystają z pobliskich ulic. Zarówno tych częściej jak i rzadziej uczęszczanych.

Radny Gołąb nie wydaje się być jednak tymi tłumaczeniami przekonany. Chce, żeby na wjeździe na ul. Bałuckiego powstał znak zakazu ruchu, z informacją, że nie dotyczy mieszkańców.

jaz

 

Wasze komentarze (3)

  1. Kolejny argument za zlikwidowaniem WORDÓW , które są niczym innym jak przechowywalnią emerytowanych policjantów, milicjantów i wojskowych.
  2. Pojazdy szkoleniowe jeżdżą tam, gdzie instruktorzy widzą pojazdy egzaminujące. Przecież to logiczne, że każdy porządny instruktor chce jak najlepiej przygotować adepta do egzaminu. Natomiast osoby, którym to przeszkadza pewnie zapomniały o tym, że kiedyś też były uczniami i chciały szybko i sprawnie zdać najlepiej za pierwszym podejściem. Dlatego kompletnie żenującym jest fakt, że tak potwornie drażni szanownego pana radnego, który chyba jeszcze zdawał za komuny, kiedy można było cokolwiek. Pozdrawiam wszystkich instruktorów i egzaminatorów z Podkarpacia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Brak produktów w koszyku.