Sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju Zbigniew Rynasiewicz wypowiedział się niedawno na tematy związane z możliwością uzyskania przez kursantów zwolnienia z odbywania części kursu przez uzyskanie pozytywnego wyniku części teoretycznej egzaminu państwowego.

Potwierdził on konieczność przeprowadzania i zgłaszania jako zajęcia teoretyczne ćwiczeń z udzielania pierwszej pomocy. Zbigniew Rynasiewicz odniósł się ponadto do możliwości uzyskania zwolnienia z części szkolenia przez osoby ubiegające się o uprawnienia kategorii, dla których nie przeprowadza się części teoretycznej egzaminu. W jego ocenie, tacy kursanci nie mają możliwości uzyskania zwolnienia i ośrodek szkolenia kierowców powinien dla nich realizować cały kurs w zakresie przewidzianym w programie.


 


rb

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0