Rynasiewicz nowym wiceministrem transportu!

Poseł PO Zbigniew Rynasiewicz otrzymał nominację na funkcję wiceministra transportu. Zastąpił odwołanego jeszcze w tym tygodniu Tadeusza Jarmuziewicza.

Taką informację potwierdziliśmy w biurze poselskim Rynasiewicza.

Nowy wiceminister urodził się 4 października 1963 r. w Grodzisku Dolnym (woj. podkarpackie). Z wykształcenia jest historykiem. Studia ukończył na Wyższej Szkole Pedagogicznej w Rzeszowie. Rynasiewicz ma na swoim koncie także studia podyplomowe na Studium Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego na Uniwersytecie Warszawskim.

Karierę samorządową zaczął w 1990 r., kiedy został wójtem gminy Grodzisko Dolne. Swoją funkcję sprawował przez siedem lat. W 1997 r. Rynasiewicz został posłem. Startował wtedy z listy AWS. Od 2002 do 2005 r. był starostą powiatu leżajskiego. W 2005 r. ponownie został posłem. Swoją funkcję pełni do dziś. Jest przewodniczącym Komisji Infrastruktury i członkiem Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Do Platformy Obywatelskiej wstąpił w 2004 r.

Jak spędza swój wolny czas nowy wiceminister transportu?

– Lubię sport, dobrą literaturę, świetne kino i… gospodarkę. Wolny czas przeznaczam na aktywny wypoczynek, jazdę rowerem, sport, książkę lub film – czytamy na jego stronie internetowej.

jaz

10 komentarzy do “Rynasiewicz nowym wiceministrem transportu!”

1. Takich żartów to w komunie nie było, wtedy byli ludzie w postaci fachowców na odpowiednich stanowiskach a teraz historyk specjalistą od prawa o ruchu drogowym i pochodnych , żyjemy w zajebistych czasach. A tym wszystkim którzy brali udział w tworzeniu UOK w tym w szczególności prezesom stowarzyszeń którzy tylko dbali o własne interesy a co do merytoryczności i wiedzy no cóż tak samo mała jak kolegów z min. powodzenia życzę panie Drzazga. To mi przypominało nierobów z solidarności i prezesików tego gówna którzy tylko do władzy się pchali pod jakże „pięknymi sztandarowymi hasełkami” a ludzi mieli w dupie jak tylko się dopchali…

1. Człowieku mamy miliony komentatorów i obserwatorów natomiast jak to powiedziałeś na stanowiska prezesików, gdzie trzeba coś robić, mało chętnych. Może zaproponujesz coś konkretnego, rozwiązania problemów i spróbujesz skupić wokół siebie ludzi, z którymi będziesz dążył do tak wytyczonych celów. Protestujący z Gdańska, Zielonej Góry i Piły występowali z konkretnymi sprawami do załatwienia. Czy byłeś wśród protestujących? Może masz inny punkt widzenia to bierz się do roboty i skończ z opluwaniem kolegów, którzy cokolwiek starają się robić. Szczerze życzę powodzenia. Tylko proszę nie trać energii na odgryzanie się mnie.

1. I tym sposobem osiągnęliśmy szczyt marzeń branży szkoleniowej, możemy rządzącym pogratulować!!!!!!!!!!
        Wybór ze wszech miar trafiony specjalista w tej dziedzinie wielki ha, haaaaaaa
        Po za tym jak się patrzy wizerunkowo miły człowiek.

2. Pingback: magic mushrooms dried for sale​