Rusza program wsparcia branży OSK!

porozmawiajmy o branży szkoła jazdy tv
Pobierz wzór listu, który można wysłać do Marszałka, aby WORDy szybciej uruchomiono!
Petycja do Marszałka PDF: Pobierz
Petycja do Marszałka DOC: Pobierz

Jest takie chińskie przekleństwo: „Obyś żył w ciekawych czasach”. I przyszło nam w takich żyć. W tak nieciekawie ciekawych czasach branża OSK musi się odnaleźć.

Nie jestem ekspertem od tematyki koronawirusa, a tacy w ciągu kilku tygodni wyrośli jak grzyby po deszczu. Zatem ja nie będę się wypowiadać jak sobie z wirusem poradzić. Mogę jednak powiedzieć, że jestem ekspertem od radzenia sobie w nieoczekiwanych sytuacjach. Wtedy kiedy trzeba myśleć nieszablonowo. Ale nie tylko ja jestem takim ekspertem. Takim fachowcem jest każdy kto jest przedsiębiorczy. Wiem, że w naszej branży OSK takich przedsiębiorczych osób nie brak!

Jak poradzić sobie w obecnej sytuacji?

Teraz trzeba zrobić ten poważny krok naprzód. Okoliczności przyśpieszają zmiany. Także mentalne. Okazuje się, że e-learning to realna szansa na podtrzymanie szkoleń. Także z mediów napływają materiały pokazujące jak młodzi (potencjalni kursanci) odnajdują się w nowej rzeczywistości. Oni czekali na zmianę szkolenia. Teraz także szkoły musiały przestawić się na zdalne nauczanie, a uczniom ta zmiana bardzo odpowiada.

Program wsparcia branży OSK!

Ruszamy z programem wsparcia branży OSK. W środy, czwartki, piątki, będziemy prowadzić wykłady dla kursantów waszych szkół! Udostępniać będziemy je na naszych kanałach social media.

program wsparcia osk

Ale to nie wszystko!

Chcemy pomóc każdej szkole nauki jazdy, która się do nas zgłosi. Dlatego na miesiąc udostępniamy za darmo Vademecum Live, narzędzia do poprowadzenia wykładów przez internet!

Pomożemy wam przygotować się do poprowadzenia waszych wykładów online. Abyście mogli rozpoczynać kolejne kursy i prowadzić szkolenie teoretyczne. A na praktykę jeszcze przyjdzie czas. Ważne, żebyście mogli utrzymać ciągłość biznesu i przede wszystkim pokazać się młodym kursantom z tej dobrej technologicznej strony.

Udostępniliśmy też dwie instrukcje jak zacząć prowadzić wykłady online samodzielnie:


Reasumując!

Nasze Wykłady Online:

Środa 14:00
Czwartek 12:00
Piątek 12:00

Dostępne dla Was na:

https://www.facebook.com/szkolajazdyinfo/
https://www.facebook.com/bizprawkopl/
https://www.facebook.com/ekierowcapl/
https://www.facebook.com/prawkopl/

Startujemy jutro!

Jeśli chcecie otrzymać nasze wsparcie wystarczy, że się do nas zgłosicie na biz.prawko.pl. Dostaniecie Vademecum Live na miesiąc za darmo i naszą pomoc! Zapraszamy!