Od początku roku strażnikom miejskim w Rudzie Śląskiej przybył jeden obowiązek. Zapadła decyzja, że funkcjonariusze będą pomagać mieszkańcom w uruchomieniu samochodu w przypadku, gdy akumulator odmówi posłuszeństwa.

Strażnicy zapowiadają, że będą starali się reagować na każde zgłoszenie, ale w pierwszej kolejności zareagują na te dotyczące zagrożenia życia lub mienia. Jednocześnie proszą o wyrozumiałość, jeśli na ich przyjazd strażników będzie trzeba chwilę zaczekać.


Usługa dostępna jest całodobowo. Wystarczy zadzwonić pod numer 986.


- Trzeba też pamiętać, że kiedy prognozy zapowiadają spadki temperatury, najlepiej parkować auto w ten sposób, aby, w razie problemów z jego odpaleniem, był łatwy dostęp do akumulatora. W tym okresie najlepiej jest parkować samochód tyłem, aby w razie konieczności odpalenia go poprzez podłączenie do innego auta był łatwy dostęp pod maskę naszego pojazdu - czytamy na stronie internetowej straży miejskiej w Rudzie Śląskiej.


jaz

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0