Rozporządzenia przekazane do konsultacji [ZOBACZ DOKUMENTY]

21 listopada 2011 roku, w ramach konsultacji społecznych, organizacje branżowe otrzymały z Ministerstwa Infrastruktury trzy projekty rozporządzeń.

Organizacje otrzymały projekty rozporządzeń: w sprawie egzaminowania osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez egzaminatorów oraz opłat i wzorów dokumentów stosowanych w tych sprawach; w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, instruktorów i wykładowców; w sprawie wydawania uprawnień do kierowania pojazdami, wzorów dokumentów stosowanych w tych sprawach.

Projekty zostały przesłane do: Polskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców, Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców, Krajowego Stowarzyszenia Dyrektorów Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego, Krajowego Stowarzyszenia Egzaminatorów Kandydatów na Kierowców i Kierowców, Polskiego Związku Motorowego, Ligii Obrony Kraju, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych, Kierowców Zawodowych i Ośrodków Szkolących Kierowców KIEROWCA.PL, Krajowej Agencji Poszanowania Energii, Stowarzyszenia Szefów Wydziałów Komunikacji oraz Polskiej Federacji Stowarzyszeń Szkół Kierowców.

W ramach konsultacji społecznych organizacje będą mogły przedstawić swoje stanowiska, opinie i propozycje dotyczące wymienionych aktów prawnych.

red

 

 

Poniżej zamieszczamy do ściągnięcia oficjalne projekty rozporządzeń:

 

http://dev.szkola-jazdy.pl/static/img/prenumerata_b.png

5 komentarzy do “Rozporządzenia przekazane do konsultacji [ZOBACZ DOKUMENTY]”

  1. Konsultacje? i tak zrobią co ustalili. Kto rozliczy „czwórkę”? nikt !!!! Po prostu będą bardziej liczyły się znajomości niż solidność i uczciwość. Trzeba chołdować zasadzie : OSZUKUJ MA POTĘGĘ !!!!!!!!!

  2. Pingback: non gamstop casinos

  3. Pingback: where can i get dmt vape pen

Dodaj komentarz