21 listopada 2011 roku, w ramach konsultacji społecznych, organizacje branżowe otrzymały z Ministerstwa Infrastruktury trzy projekty rozporządzeń.

Organizacje otrzymały projekty rozporządzeń: w sprawie egzaminowania osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez egzaminatorów oraz opłat i wzorów dokumentów stosowanych w tych sprawach; w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, instruktorów i wykładowców; w sprawie wydawania uprawnień do kierowania pojazdami, wzorów dokumentów stosowanych w tych sprawach.


Projekty zostały przesłane do: Polskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców, Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Ośrodków Szkolenia Kierowców, Krajowego Stowarzyszenia Dyrektorów Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego, Krajowego Stowarzyszenia Egzaminatorów Kandydatów na Kierowców i Kierowców, Polskiego Związku Motorowego, Ligii Obrony Kraju, Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych, Kierowców Zawodowych i Ośrodków Szkolących Kierowców KIEROWCA.PL, Krajowej Agencji Poszanowania Energii, Stowarzyszenia Szefów Wydziałów Komunikacji oraz Polskiej Federacji Stowarzyszeń Szkół Kierowców.


W ramach konsultacji społecznych organizacje będą mogły przedstawić swoje stanowiska, opinie i propozycje dotyczące wymienionych aktów prawnych.


red


 


 


Poniżej zamieszczamy do ściągnięcia oficjalne projekty rozporządzeń:


 


http://dev.szkola-jazdy.pl/static/img/prenumerata_b.png
redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0