Średnia zdawalność egzaminu praktycznego na kat. B wyniosła w 2017 r. niewiele ponad 35 proc. A teoria? Tu jest już naprawdę nieźle. Średnia zdawalność egzaminu teoretycznego wyniosła ponad 52 proc. W obu przypadkach są to wyniki lepsze od tych z 2016 r. - wynika ze sporządzonego przez nas raportu zdawalności egzaminów państwowych za 2017 r.

Średnia zdawalność egzaminu praktycznego na kat. B w 2017 roku wyniosła niewiele ponad 35 proc. To i tak lepiej niż rok wcześniej. Wtedy było to 34 proc. A teoria? Tu jest naprawdę nieźle. Średnia zdawalność egzaminu teoretycznego wyniosła ponad 52 proc. W porównaniu z 2016 rokiem także mamy do czynienia ze wzrostem. Niewielkim, wynoszącym ok. 0,5 proc., ale jednak.


Najwyższą zdawalnością w Polsce, zarówno jeśli chodzi o egzaminy teoretyczne, jak i praktyczne na kategorię B, może pochwalić się WORD w Ostrołęce. Wynosi ona odpowiednio 59,68 proc. i 54,19 proc.


jaz


Cały raport na temat zdawalności egzaminu praktycznego i teoretycznego na kat. B będzie można przeczytać w lutowym numerze „Szkoły Jazdy”. Znajdą się tam wyniki zanotowane we wszystkich 49 WORD-ach.

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0