Dzisiaj w Sejmie wiceminister cyfryzacji Piotr Woźny powiedział, że uruchomienie w styczniu systemu CEPiK jest nierealne.

- Na dzień dzisiejszy ocena nasza stanu tego projektu jest taka, że niemożliwym jest uruchomienie tego systemu 1 stycznia 2017 r., jeśli chcemy dbać o prawidłową komunikację pomiędzy podmiotami uczestniczącymi w procesie wydawania dokumentów - poinformował wiceminister.


Słowa wiceministra potwierdziły tylko informacje, które otrzymaliśmy ponad tydzień temu.


- Ze strony przedstawicieli Ministerstwa Cyfryzacji padła deklaracja o tym, że zostanie podjęta próba przesunięcia wdrożenia CEPiK-u. Konkretna data powinna pojawić się w ciągu dwóch tygodni - poinformowała wtedy „Szkołę Jazdy” osoba, która brała udział w spotkaniu zespołu ds. społeczeństwa informatycznego Komisji Wspólnej Rządu i Samorządu Terytorialnego.


O ile zostanie przesunięte wdrożenie CEPiK-u? Na razie nie wiadomo.


jaz

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0