PSL weźmie transport?

Janusz Piechociński

Jak podaje portal Niezalezna.pl – Janusz Piechociński może zastąpić Sławomira Nowaka na stanowisku wicepremiera i ministra transportu. Dziennikarze powołują się tu na kuluarowe spekulacje dotyczące zmian w rządzie po tym jak były już szef PSL Waldemar Pawlak zrezygnował ze stanowiska wicepremiera i ministra gospodarki.

Takiemu scenariuszowi sprzyja fakt, że Piechociński związany jest ze sprawami infrastruktury. W latach 2001 – 2005 zajmowałem funkcję Przewodniczącego Sejmowej Komisji Infrastruktury. Od 2007 roku jestem jej wiceprzewodniczącym.

red

 

9 komentarzy do “PSL weźmie transport?”

  1. Pingback: health tests

  2. Pingback: like this

  3. Pingback: SLOT JAV ค่าย NINJA SLOT

  4. Pingback: Jefferson County Washington online dispensary

  5. Pingback: directory

Dodaj komentarz