Próbny egzamin w Rzeszowie

nauka jazdy

Od 5 czerwca przyszli kierowcy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności tydzień przed egzaminem właściwym, czyli skorzystać z 15-minutowej jazdy próbnej.

To pomysł Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Rzeszowie. Dodatkowo na zdających będzie czekał psycholog. Wszystko po to, żeby zmniejszyć stres przed egzaminem, bo to on jest często przyczyną negatywnego wyniku. – Jeżeli ktoś jest sprytny to w ciągu 15 minut jest w stanie przejechać 4 tory egzaminacyjne. Po prostu będzie wymieniał się z koleżanką czy z kolegą na tych torach. Zapewniamy także osobę, która ma uprawnienia egzaminatora ale nie pracuje w naszym ośrodku, bo takie są zasady – mówi Jerzy Moskwa, egzaminator nadzorujący w WORD w Rzeszowie. Za taką jazdę próbną przyszły kierowca będzie musiał zapłacić 30 zł. Natomiast pomoc psychologa jest darmowa.

źródło: Katolickie Radio Rzeszów

 

6 komentarzy do “Próbny egzamin w Rzeszowie”

 1. Koledzy instruktorzy i własciciele OSK,bierzcie przykład i zacznijcie CENIĆ SWOJĄ PRACĘ.
  Przecież godzina jazdy, na próbnym egzaminie to koszt 120zł.
  NIE PODCINAJCIE GAŁĘZI, NA KTÓREJ SIEDZICIE, SZKOLENIE MUSI KOSZTOWAĆ.
  Tylko…………bez pazerności 60zł za godz. wystarczy -:)))
  Pozdrawiam

 2. Czytam troche to wszystko jak jakies zarty.. WORD-y zaczynaja sie cywilizowac?! Bylo juz ze jakis z WORD-ow daje mozliwosc zdawania egzaminu na samochodzie OSK teraz to.. Eeee, to chyba tylko mydlenie oczu!

 3. Pingback: Buy LSD
LIQUID LSD

 4. Pingback: ชีทราม

 5. Pingback: medicamente pentru ficat

 6. Pingback: ให้เช่าคอนโด

Dodaj komentarz