Poznański WORD boi się kolejek. Będzie wydawał numerki

egzamin na prawo jazdy

Do końca marca ogłoszony zostanie przetarg na wprowadzenie specjalnego systemu kolejkowego. Ma zacząć działać jeszcze w tym roku – informuje poznański oddział Gazety Wyborczej.

Systemy kolejkowe stosują już niektóre wydziały poznańskiego magistratu. Każdy kursant zapisujący się na egzamin dostanie numerek. Dzięki temu uda się uniknąć kolejek i nerwowego oczekiwania.

Dyrektor poznańskiego WORD -u Aleksander Kowalewicz chce się w ten sposób przygotować na spodziewany lawinowy wzrost osób, które będą chciały zdać egzamin na prawo jazdy jeszcze przed zmianą przepisów. Oznacza to inny sposób zdawania teorii. Nowe egzaminy mają wejść w życie 19 stycznia 2013 r.

 

5 komentarzy do “Poznański WORD boi się kolejek. Będzie wydawał numerki”

  1. Gdyby ktoś szukał argumentów na likwidację WORD to nie musiał by sie już martwić.Ten przykład pokazyje jak nie refrmowalną instytucją jest WORD w Pozoznaniu.W prywatnych firmach już dawno włąścicieli liczyli by nie oczekiwane zyski.
    Szkoda Gadać W.Sz

  2. Pingback: drug addiction

  3. Pingback: bacon999

  4. Pingback: go to my blog

  5. Pingback: ทีเด็ดฟุตบอล

Dodaj komentarz