Posłowie zagłosowali za przesunięciem CEPiK-u o rok!

Podczas dzisiejszego posiedzenia Sejmu, posłowie zdecydowali się poprzeć zmiany w ośmiu ustawach, których celem jest przesunięcie wdrożenia systemu CEPiK 2.0 oraz okresów próbnych dla młodych kierowców o rok.

Posłowie byli prawie jednogłośni. Za wprowadzeniem zmiany ustaw głosowało 441 osób, przeciw – 1. Najprawdopodobniej była to jednak pomyłka posła ruchu Kukiz’15, ponieważ wcześniej przedstawiciele wszystkich klubów parlamentarnych optowali za przesunięciem wdrożenia systemu CEPiK oraz okresów próbnych dla młodych kierowców w życie.

Teraz sprawą zajmie się Senat, na koniec zmiany musi jeszcze zatwierdzić prezydent.

jaz

Wasze komentarze (3)

  1. Lepiej póżno niż wcale! Szczególnie cieszy zmiana pogłądów tej grupy posłów ,którzy w ubiegłej kadencji głosowali za przyjęciem i oczywiście wprowadzeniem w życie tych jak dzisiaj widać wyrażnie fatalnych pod każdym względem ustaw.
    • Zagłosowanie za przesunięciem wejścia w życie niektórych zapisów to jeszcze nie zmiana poglądów. :) To raczej racjonalność w działaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Brak produktów w koszyku.