Porządni poznaniacy. Kontrole nie wykazały żadnych nieprawidłowości

kontrola drogowa

We wtorek funkcjonariusze z poznańskiej drogówki skontrolowali 24 pojazdy należące do OSK. Okazało się, że nie znaleźli ani jednego uchybienia!

Kontrola polegała m.in. na sprawdzeniu posiadanych przez instruktorów dokumentów uprawniających do prowadzenia nauki jazdy, a także dokumentów pojazdów, ze zwróceniem uwagi na prawidłowość wpisów, przestrzegania terminów badań technicznych.

Funkcjonariusze szczegółowo sprawdzali również stan techniczny aut, obowiązkowe wyposażenie, oznakowanie oraz stan trzeźwości kierujących i instruktorów. Celem działań było zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom dróg oraz sprawdzenie prawidłowości świadczenia usług nauki jazdy na terenie Poznania.

Podczas prowadzonych działań policjanci skontrolowali 24 pojazdy należące do ośrodków szkolenia kierowców. Nie stwierdzili żadnych uchybień.

jaz

15 komentarzy do “Porządni poznaniacy. Kontrole nie wykazały żadnych nieprawidłowości”

 1. I superek. Ale wydaje sie ze te akcje to jakies jeszcze rodem z PRL. Powinno sie kontrolowac systematycznie, wyrywkowo. A akcje to powinny np dotyczyc pieszych, trzezwosci, predkosci czy tez stanu technicznego. Nie sadze by w L jezdzilu bandyci drogowi czego przykladem jest ta akcja.

  1. U nas policja jeździ średnia dwa razy w miesiącu z nastawieniem na eLki. Pierwszy wyjazd i pierwsza zatrzymana eLka i nietrzeźwy instruktor, więc różnie może być. Początkowo sypały się mandaty za stan techniczny, brak wyposażenia lub dokumentów, po roku się nauczyli i bardzo sporadycznie są jakieś nieprawidłowości.

   1. Obserwatorze jesteś chorym z nienawiści i nie umiesz się cieszyć kiedy jest dobrze albo gdy dobrze o nas mówią. Panie Obserwatorze moja dobra rada, szybko do Doktora jak najprędzej to może da się wyleczyć tę Nienawiść.Ja z kolei cieszę się jak dziecko i gratuluję poznaniakom.

    1. Ja porostu widzę co się u mnie dzieje, co nie znaczy że w Poznaniu jest tak samo. Naiwnością jest twierdzenie że policjant przeprowadzi kontrolę obiektywnie jeśli kontroluję kolegę z własnej komendy.

     1. Jeżeli nawet kontrole były prowadzone obiektywnie a w elkach nie stwierdzono obecności „młodych emerytów” a dokumentacja jest ok to do czego się czepiać? Dzięki temu że branża odświeża samochody co kilka lat można się takim wynikiem pochwalić. Gdyby nie cykliczna wymiana samochodów w wordach większość jeździłaby swoimi aż złamałyby się na pół . I nie ma co ściemiać że każde auto ma przegląd bo w tym kraju największy złom go ma. Tylko wiek auta daje jako taką gwarancję stanu technicznego.

      1. Panie czemu jesteś człowiekiem widzącym samo zło uważając że wszyscy są nieuczciwi, ja jako Człowiek szukający pozytywów serdecznie Panu współczuję.Mam jedno pytanie czy u Pana jest wszystko w porządku? Pana krytyka jest przesadna za daleko idąca jest krytyką nie konstruktywną żeby nie powiedzieć nic nie wnoszącą do tej dyskusji. Jak będzie Pan miał coś do zaproponowania wtedy proszę pisać przeczytam z zainteresowaniem i może się ustosunkuję. Cieszę się z wyników poznańskiej kontroli, to dobrze że tam jest tak dobrze, dla środowiska potrzebna jest i KIEŁBASA a nie kij do samobiczowania

       1. haha sprawdzili nowe kia rio i nic nie znaleźli !!! Niech sprawdzą stare 10 letnie clio, beż świateł, bez naklejek, na łysych oponach !!! Połowa OSK w Poznaniu ma takie auta.

        1. Zdzisio i Obserwatorze nie macie racji kalając swoje gniazdo tak nie uchodzi.

          1. Jan Kamiński

           Zdzisiu nie umiesz czytać tekstu z zrozumieniem nie możesz go po prostu zrozumieć masz z tym poważny problem

         1. Pingback: Svensk vapenaffär

         2. Pingback: casino de

Dodaj komentarz