PORD przesiadł się na toyoty

Toyota

W dniu 1 września br. Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku podpisał z ANRO-TRADE S.J. EXPORT-IMPORT R.WALDER i T.WALDER z siedzibą w Chwaszczynie umowę na dostawę 20 sztuk samochodów toyota yaris (XP 13M (A)) przeznaczonych do egzaminowania kandydatów na prawo jazdy kategorii B. Tym samym, użytkowane do tej pory fiaty punto, odchodzą powoli do lamusa.

Ośrodki na wymianę flot mają jeszcze trochę czasu, bowiem pierwsza partia pojazdów ma do PORD-u trafić na początku 2012 roku. Przypominamy, że losy przetargu nie były do końca jasne, bowiem już w trakcie jego trwania, odwołanie złożył dealer suzuki. Głównym powodem odwołania były zastrzeżenia dealera suzuki, dotyczące specyfikacji przetargu, których nie spełniają dwaj pozostali konkurenci. W przetargu Toyota zaoferowała PORD-owi cenę 20 tys. zł za sztukę, co wydaje się atrakcyjną ofertą, bowiem cena rynkowa tego pojazdy wynosi około 50 tys. zł. W tej sytuacji za flotę dwudziestu pojazdów egzaminacyjnych PORD wyłoży 400 tys. zł. Przy cenie rynkowej byłby to niemal milion.

Marki spośród których wybierano egzaminacyjne auto na prawo jazdy kategorii B to Kia, Renault, Toyoty, Fiat i Suzuki.

 red

5 komentarzy do “PORD przesiadł się na toyoty”

  1. Pingback: ozempic comprar sin receta, comprar ozempic online, ozempic comprar, comprar ozempic

  2. Pingback: grape runtz strain

  3. Pingback: coinbet888 บริการเกมพนันออนไลน์

  4. Pingback: สำนักงานทนายความ

Dodaj komentarz