Poprawki do noweli ustawy. Zobacz pełne zestawienie

dziennik ustaw rzeczypospolitej polskiej

Przedstwiamy zestawienie tabelaryczne poprawek do projektu noweilziacji ustawy o kierujących pojazdami, której procedowanie trwa obecnie w Sejmie.

W załączniku pełny dokument:

28 komentarzy do “Poprawki do noweli ustawy. Zobacz pełne zestawienie”

1. Ludzie, to wszystko co się dzieje jest po prostu chore !!!!! Jak można pracować, żyć, skoro zmiana goni zmianę ?????? A idę o zakład, że to niby „nowe” nie zmieni nic !!!!!!
    Czas najwyższy skończyć „eksperymentowanie na żywym organiźmie”

2. Polska tp duże laboratorium na którym eksperymontują nawiedzeni fachowcy I eksperci badający wytrzymalośc spoleczeństwa na głupotę rządzących ja też jestem ciekawy gdzie jest granica i kiedy to wszystko trzaśnie, bo struny są mocno napięte

3. Rece opadaja jak sie to wszystko czyta. Kasa kasa i jeszcze raz kasa się liczy. Każdy chce ugrać dla siebie. super osk, odtj i wordy bedawalczyc jak lwy o prawa a to do kursów doszkalających a to do warsztatów. Jedno wielkie gó… o. Nic dodać

4. Szkolenie kierowców to misja I biada temu kto liczy na kasę, może się przeliczyć, tak powiedział slynny myśliciel z MI I to jest prawdą Takich myślicieli należy wysłać do Afryki tam będzie pole do działania a Polska odetchnie.i może zacznie sie rozwijać

1. Na szczęście nikt mi nie może zabronić wyrażania swojego zdania. Dla narzekaczy mam radę – robić coś dobrze, a nie ścigać się na obniżki cen i skracanie kursów, że się tak oględnie wyrażę o handlu zaświadczeniami. Ja nie odczuwam spadku kursantów, pomimo trzymania ceny 1500 zł za kurs od 5 lat. A jeszcze robię kilka innych rodzajów szkoleń z transportu drogowego i tam też nie narzekam.

1. A ja tak jak Andrzej nie narzekam na brak pracy. Mam też taką cenę i na brak kursantów nie narzekam. Konkurencja obniża cenę co miesiąc o 100 zł. a kursantów nie mają. Do wylewnych tematycznie : trzeba uczcie szkolić a nie ściemniać że się pracuje.

2. 🙂 ty jak Andrzejek kryjesz się za nikiem I wstydzisz się swoich dokonań nie podajesz swego Nazwiska I Firmy, radzę dołącz do wyjącej swory wilków by odszczekać swoje dyrdymałyty , to ty jesteś Andrzejkiem mówi Burek I ma rację tylko dlalcego postanowileś w dalszym ciągu jątrzyć, na kolana

1. Jeżeli tak napieracie na ujawnianie to proszę. Prowadzę OSK Jankar w małej Redzie k/ Gdyni. Od dawna mam cenę 1650 za kat. B. ( dla uczniów 1600). Proszę sprawdzić na necie! Uważam ,że za dobre, zgodne z prawem i zasadami metodyki szkolenie oraz koszty DOBREGO instruktora to za mało. Chciałbym podnieść cenę ale mi przeszkadzają ” zaniżacze i gruponofascynaci „różnej maści z Trójmiasta ze swoim „numerem na pogotowie”, czyli ceną 999 pln. Mam nadzieję, że zwiększająca się świadomość kursantów zamiecie ich pod dywan….Pozdrawiam OSK z RZETELNĄ CENĄ!

1. Uprzejmie informuję, że oczywiście podam swoje dane, ale jak wszyscy podadzą. Co to za przymuszanie do ujawniania się od anonimów. Słownictwo to niektórzy mają rzeczywiście niewyszukane. Niby dowcipnym komentarzom odpowiadam, że rozmawiamy o cenie za kat. B. Myślałem, że to jasne dla wszystkich, ale okazuje się, że niekoniecznie.

1. Dziki, bandycki kraj bezprawia, wyzysku, zniewolenia i upodlenia obywateli. Emigracja nadal będzie narastać lawinowo, podobnie jak liczba wszelkich przestępstw i wszelkiej patologii. Emerytur nie będzie wcale. Wojna domowa jest kwestią czasu.

2. Pingback: navigate to this site