W popularnym serwisie Youtube pojawił się krótki film. Widać na nim policjanta w mundurze, który szkoli na placu manewrowym kursantkę. Okazał się nim szef drogówki w Pajęcznie (województwo łódzkie). Najprawdopodobniej robił to w czasie policyjnego dyżuru.

Jak informuje portal internetowy TwojePajeczno.pl, film nagrała osoba znana z tego, że obserwuje pracę tamtejszej policji. Mężczyznę miał zaalarmować mieszkaniec Pajęczna.


Na filmie widać datę nagrania. Szkolenie miało się odbywać 18 sierpnia, o godz. 17.30. Co ciekawe, w rozmowie z portalem TwojePajeczno.pl, oficer prasowy tamtejszej komendy powiatowej Mieczysław Botór przyznaje, że w tym czasie naczelnik drogówki powinien być na dyżurze.


W związku z poważnymi podejrzeniami wobec policjanta-szkoleniowca, zostało wszczęte dochodzenie mające całą sytuację wyjaśnić. Jeśli okaże się, że naczelnik drogówki w Pajęcznie szkolił kursantkę w trakcie pełnienia swoich obowiązków służbowych, może otrzymać naganę, a nawet zostać wydalony z pracy.


Sam zainteresowany, według portalu TwojePajeczno.pl, przebywa na urlopie.


Film mozna obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=igLgpnYjfa8


 


jaz


 


 

felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0