Policjant szkolił na służbie? Skandal w Pajęcznie

W popularnym serwisie Youtube pojawił się krótki film. Widać na nim policjanta w mundurze, który szkoli na placu manewrowym kursantkę. Okazał się nim szef drogówki w Pajęcznie (województwo łódzkie). Najprawdopodobniej robił to w czasie policyjnego dyżuru.

Jak informuje portal internetowy TwojePajeczno.pl, film nagrała osoba znana z tego, że obserwuje pracę tamtejszej policji. Mężczyznę miał zaalarmować mieszkaniec Pajęczna.

Na filmie widać datę nagrania. Szkolenie miało się odbywać 18 sierpnia, o godz. 17.30. Co ciekawe, w rozmowie z portalem TwojePajeczno.pl, oficer prasowy tamtejszej komendy powiatowej Mieczysław Botór przyznaje, że w tym czasie naczelnik drogówki powinien być na dyżurze.

W związku z poważnymi podejrzeniami wobec policjanta-szkoleniowca, zostało wszczęte dochodzenie mające całą sytuację wyjaśnić. Jeśli okaże się, że naczelnik drogówki w Pajęcznie szkolił kursantkę w trakcie pełnienia swoich obowiązków służbowych, może otrzymać naganę, a nawet zostać wydalony z pracy.

Sam zainteresowany, według portalu TwojePajeczno.pl, przebywa na urlopie.

Film mozna obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=igLgpnYjfa8

 

jaz

 

 

Wasze komentarze (11)

 1. A co to za różnica czy na służbie czy na emeryturze. Cała ta branża jest opanowana przez emerytowanych policjantów. W wieku czterdziestu paru lat idą na emerytury, robią instruktora i nagle stają się specjalistami w szkoleniach. Te emerytury to fikcja za które placi całe społeczeństwo ponieważ co to za emeryt, który pracuje jako instruktor, egzaminator lub kierowca zawodowy. Kiedy ta branża oczyści się z emerytów policyjnych i wojskowych. NIGDY! Kto jest za to odpowiedzialny? Wałęsa? Bo przy okrągłym stole obiecał milicji i wojsku , że zostawi im te emeryturki po 15 latach służby.
  • masz 100% racji Ciekawe który przedsiebiorca zatrudnilby pracownika na 15 lat by pozniej przez 40 placic mu emeryture (nawet tylko 40%) A inni maja pracowac do 67 roku zycia czyli minimum 40 lat i pobierac emeryturke 15 lat Jak Bog da pozyc tyle CHORY KRAJ Ale ciekawe kto za 20 lat bedzie na te emerytury pracowal......
   • Kto za 20 lat będzie pracował na emerytury? Twoje i moje dzieci lub wnuki. Chyba, że coś z tym zrobimy!
    • nie mam dzieci wiec i wnukow nie bedzie Martwie sie raczej ogolnie o przyszle pokolenia w tym kraju
 2. Policjant to stróż prawa i dzielnie go strzeże u innych ,stale jest na służbie a naukę jazdy prowadzi społecznie , zatem wołam gromkim głosem odczepcie się od społecznika zostawcie go w spokoju ,bo przestanie szkolić.
 3. Każdy orze jak może. Przecież śliczna kursantka tak zauroczyła pana policjanta, że po prostu stracił głowę i zapomniał, że jest na służbie. Czyżby nikt z was nagle nie stracił głowy dla grzecznej, pełnej uroku dziewczyny. Oj tam, oj tam chłopy bądźcie trochę wyrozumiali. ;-)
   • byli byli a jeszcze 25 lat temu wystarczyło 7 słownie SIEDEM lat sluzby KPINA i nie pisz ze moglem tez isc do mundurowki bo mi chodzi o przyszle pokolenia......
 4. Panie Bogdanie niema chętnych do Policji czy Milicji gdyż jeszcze dla wielu ludzi instytucja ta żle się kojarzy z przeszłością, ludzie pamiętają, nie wystarczy zmienić szyld czy nazwę. i będzie wszystko w porządku na markę trzeba zapracować a na nią pracuje się latami.
  • Nie ma co ukrywać, że do policji idą Ci którzy nie mają konkretnego wykształcenia. Dlatego w policji pełno historyków polonistów i jakiś tam dziwnych kierunków typu "zarządzanie kryzysowe" itp. Młodzi ludzie posiadający konkretne wykształcenie. Np. murarz, cieśla, bankowiec, informatyk itd. nie pójdą do Policji! Tam idą tylko Ci co w sumie nic nie pottafią. A później w wieku 40 lat na emeryturze robią z siebie instruktoŕów lub egzaminatorów i mamy to co mamy na drogach. Dopóki w OSK I WORDach będzięnóstwo emerytowanych policjantów, milicjantów i wojskowych zapomnijmy o dobrej jakości szkolenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Brak produktów w koszyku.