Policjanci skontrolowali "elki"

kontrola drogowa

Najwięcej zastrzeżeń szczecińska drogówka miała do stanu aut szkół nauki jazdy. Zatrzymanych zostało sześć dowodów rejestracyjnych. Chodziło o zużyty bieżnik ogumienia i usterki techniczne pojazdu.

– W trzech przypadkach stwierdzono nieprawidłowości związane z prowadzeniem szkolenia praktycznego (brak karty kursanta,wpisu przeprowadzonych zajęć oraz przewożenie w pojeździe większej liczby kursantów). Ponadto policjanci nałożyli jeden mandat karny za brak wymaganych dokumentów – informuje Zenon Butkowski ze szczecińskiej drogówki.

Kontrola odbyła się w piątek. Policyjne punkty kontrolne były ustawione w pobliżu ul. Golisza.

 

jaz

4 komentarze do “Policjanci skontrolowali "elki"”

  1. Niech policjanci się douczą a potem kontrolują L-ki jaki brak wpisu w karcie, wpis dokonuje się po zakończonej jeździe DU nr217 z 31.10.2005r. rozdział 3 punkt 7 .cytuję: Przeprowadzenie poszczególnych zajęć teoretycznych i praktycznych jest potwierdzane w karcie przeprowadzonych zajęć , każdorazowo po ich zakończeniu przez osobę prowadząca zajęcia i osobę szkoloną.BRAWO NIEDOUCZONA POLICJA. Jest jedna zasada to co nie jest zakazane jest dozwolone.Policje powinna interesować tylko karta jako sztuka czy ma ją kursant przy sobie w trakcie szkolenia , a więc czy zgadza się imię nazwisko i pesel .W dzienniku ustaw jest napisane, że kartę może kontrolować starosta bądź osoba przez niego upoważniona.TO JEST NADUŻYCIE WŁADZY.

  2. Niech się policjanci douczą jak się sprawdza stan techniczny pojazdu, bo chyba bezpodstawnie zabierali dowody rejestracyjne ? A takie samochody chcą jeszcze podstawiać na egzamin.
    Wtedy dopiero wyjdą kwiatki.

  3. Pingback: https://www.kirklandreporter.com/reviews/phenq-reviews-fake-or-legit-what-do-customers-say-important-warning-before-buy/

Dodaj komentarz