Ogólnopolskie Stowarzyszenie KIEROWCA.PL zbiera w stolicy podpisy pod listem do posłów w sprawie zmian w Ustawie o kierujących.

Wszyscy chętni do złożenie podpisów pod petycją w sprawie zmian niekorzystnych dla branży zapisów w Ustawie o kierujących mogą to zrobić w oddziale wydawnictwa Winfor w Warszawie, który mieści się w biurowcu przy ul. Ryżowej 49.


Petycja wraz z podpisami oraz ekspertyzą prof. Andrzeja Bałabana i projektem zmian w ustawie (patrz: załącznik) przekazane zostaną posłom z regionu. Przekonani do naszych argumentów posłowie zostaną zaproszeni na wspólne spotkanie, które odbędzie się w marcu w Warszawie.


Jednocześnie KIEROWCA.PL przekaże list w sprawie zmian w ustawie do Rzecznika Praw Obywatelskich Ireny Lipowicz (w załączniku: List do RPO).


Liczymy na Wasze wsparcie! To ostatnia szansa na przeforsowanie korzystnych dla branży zapisów.


Maciej Matuszak - Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia KIEROWCA.PL, koordynator działań


 


Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres: [email protected] lub telefonicznie 91 487 83 32

redaktor felietonista z działu
Shopping Cart
Brak produktów w Twoim koszyku.
Razem
0,00 
0