Podpisz petycję w Warszawie

Ogólnopolskie Stowarzyszenie KIEROWCA.PL zbiera w stolicy podpisy pod listem do posłów w sprawie zmian w Ustawie o kierujących.

Wszyscy chętni do złożenie podpisów pod petycją w sprawie zmian niekorzystnych dla branży zapisów w Ustawie o kierujących mogą to zrobić w oddziale wydawnictwa Winfor w Warszawie, który mieści się w biurowcu przy ul. Ryżowej 49.

Petycja wraz z podpisami oraz ekspertyzą prof. Andrzeja Bałabana i projektem zmian w ustawie (patrz: załącznik) przekazane zostaną posłom z regionu. Przekonani do naszych argumentów posłowie zostaną zaproszeni na wspólne spotkanie, które odbędzie się w marcu w Warszawie.

Jednocześnie KIEROWCA.PL przekaże list w sprawie zmian w ustawie do Rzecznika Praw Obywatelskich Ireny Lipowicz (w załączniku: List do RPO).

Liczymy na Wasze wsparcie! To ostatnia szansa na przeforsowanie korzystnych dla branży zapisów.

Maciej Matuszak – Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia KIEROWCA.PL, koordynator działań

 

Wszelkie pytania prosimy przesyłać na adres: [email protected] lub telefonicznie 91 487 83 32

10 komentarzy do “Podpisz petycję w Warszawie”

  1. z całego serca popieram petycję. Tajemnicą Poliszynela na Pomorzu Środkowym jest sposób szkolenia. W jednej sali „działą” ponad 20 szkół i udają, że szkolą u Prezesa. Ciekawe jaki jest podział kasy z przyszłych zysków. To wstyd i hańba uchalać nowe prawo pod własne zachcianki.

  2. Pingback: Walther USA

  3. Pingback: เช่าคอนโด

  4. Pingback: ติดตั้ง ais fiber

  5. Pingback: silicone dolls that drink

  6. Pingback: รับทำ SEO สายขาว

Dodaj komentarz